Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szakítás után társkeresés:...

Szakítás után társkeresés: mennyi időt hagyjak magamra?

Figyelt kérdés

Elkezdem tegnap megint randizni egy héttel egy olyan szakítás után, melyből nem lett kapcsolat, de én emocionálisan túl sokat invesztáltam.


A tegnapi randi jól sikerült szerintem, azóta is írogat a másik fél. Viszont már most félek a csalódástól.



2023. febr. 14. 10:43
 1/8 anonim válasza:

Addig érdemes várni ameddig nem félsz a csalódástól. Lehet ez 2 hét, de 5 év is. Egyéni.

Nekem kb. 1,5 év kellett, hogy az előző kapcsolatban ért sérelmeket feldolgozzam, felismerjem a saját felelősségemet és hibáimat, felmérjem én mit tudok nyújtani és azt, hogy nekem mire van igényem.

2023. febr. 14. 12:18
 2/8 anonim válasza:

Hagyni kell csillapodni a dolgokat, nem jó, ha az előző csalódás hatással van a következő lehetőségre.


Én elkövettem a hibát, hogy nem hagytam időt erre és elég sok dolog félrement, főleg 2x fogtam ki olyat aki NAGYON nem illett hozzám, végül a 3.-nál akinél jól mentek volna a dolgok, pont emiatt siklott félre.


Élvezni kell a szingli életet is, nem kell kapcsolatfüggőnek lenni!

Persze ez nem orrba-szájba fűvel-fával szexet jelent. Meg kell tanulnod egyedül is boldognak lenned, felfedezned a saját vágyaidat, céljaidat.

2023. febr. 14. 13:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Ferfi, 30. De ez miert fontos?
2023. febr. 14. 13:44
 4/8 anonim válasza:
Mi ez a férfi 30?
2023. febr. 14. 17:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Toroltek a kommentet. Valaki bunkon megkerdezte, hogy mi a nemem es korom. De nem tudom ez itt miert szamit.
2023. febr. 14. 17:45
 6/8 anonim válasza:

Nem én kérdeztem, nem is az a fontos, hanem az, hogy mennyire vagy mentálisan érett.


Ismerek valakit, aki kb. első szerelmével szakított a másik fél miatt csúnyán, fél év múlva összejött egy új társsal, és sokszor volt benne para, nem bízott meg benne teljesen, gyakran rosszul reagált a másik fél miatt. De valahogy rájött, hogy ez az előző kapcsolatára vezethető vissza, és végül jól alakultak a dolgok.


Nekem is volt egy betegesen féltékeny barátnőm, mert rossz tapasztalatai voltak, talán ő ebből a szempontból éretlen volt az új kapcsolatra.

2023. febr. 14. 18:03
 7/8 anonim válasza:
Szerintem hagyd meg a hátralévő életed! Mást nem tudok tanácsolni a válaszaid alapján!
2023. febr. 14. 18:18
 8/8 anonim válasza:

Mindenkinek más. Többen azt mondták, legalább fél év. Velem november 4-én szakított a barátnőm és még ma is nagyon hiányzik, pedig már eltelt 3 és fél hónap.

22/F

2023. febr. 19. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!