Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valaki szeretne...

Lányok, valaki szeretne ismerkedni? (22/F, introvertált)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jómagam egy 22 éves, introvertált beállítottságú fiú volnék, aki szívesen ismerkedne lányokkal itt az oldalon, de ha úgy adódik, akkor nem zárkózom el attól sem, hogy idővel máshol folytassuk a beszélgetést.


Én személy szerint az oldalt kiválónak tartom ismerkedés szempontjából, főleg az olyan személyiségeknek, akik élőben nem annyira kezdeményező típusúak, gyanítom, hogy itt az oldalon sok ilyen ember van jelen. Ugyanakkor kicsit árnyalt a kép, mert ahogy elnézem, itt az ismerkedés kategóriában rengeteg az érdektelen és kötözködő trollválasz, másrészt amilyen abszurd fétisekkel elő tudnak itt egyesek jönni, az egészen katasztrófa, szóval ha valaki nem akar itt komolyabban ismerkedni, az is teljesen érthető.


Röviden egy kicsit magamról:


Én egy figyelmes és érdeklődő személyiségnek tartom magam, sajnos ezt a mai világban nem mindenki becsüli meg.


182 cm magas vagyok, kék szemem és barna hajam van, az átlagnál egy kicsit vékonyabb testalkattal.


Szeretek a természetben barangolni, természetfotózni, zenét hallgatni, emellett van néhány érdeklődési köröm is.


Ha esetleg tetszett a kis bemutatkozásom, valamint tényleg szeretnél velem ismerkedni, akkor arra kérlek, hogy PRIVÁTBAN írj nekem üzenetet, a kommentszekció teljesen hidegen hagy, úgyis megfognak jelenni itt is a frusztrált, kiéhezett emberek.


Legyen szép napod, köszönöm, ha elolvastad! :)



2023. márc. 4. 11:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
melyik város?
2023. márc. 4. 11:36
 2/11 anonim válasza:
Szia írj! :)
2023. márc. 4. 13:10
 3/11 anonim válasza:
hejileg mere vagy
2023. márc. 4. 15:07
 4/11 anonim válasza:

"Én személy szerint az oldalt kiválónak tartom ismerkedés szempontjából"

Szegénykém, ha tudnád mekkorát tévedsz...

2023. márc. 4. 15:56
 5/11 A kérdező kommentje:

#4


Ne aggódj, tudom, hogy mire gondolsz, 1-2 éve használom az oldalt és már én is megtapasztaltam itt a dolgokat, de nem szabad feladni a reményt. :)


Olyan értelemben tényleg jó, hogy anélkül, hogy látnánk a másikat, lehet itt értékes beszélgetéseket generálni, sajnos nem az oldal tehet róla, hogy vannak emberek, akik ezt semmibe nézik, vagy egész egyszerűen frusztráltak és próbálják lehúzni a többi embert is.

2023. márc. 4. 16:12
 6/11 polarbeer válasza:

Algoritmuspörgető komment.


Hajrá, sok sikert! :)

2023. márc. 4. 18:35
 7/11 A kérdező kommentje:

#6


Igazából itt sokat nem ér az algoritmus, de köszönöm szépen! :)

2023. márc. 4. 18:38
 8/11 anonim válasza:
Tanulsz vagy dolgozol? Hová valósi vagy?
2023. márc. 4. 23:43
 9/11 A kérdező kommentje:

#1 és #8 azóta sem írtak privátot.


Ha tényleg kíváncsiak lettetek volna, akkor vettétek volna a fáradtságot, hogy ugyanezt ne itt, hanem privátban kérdezzétek meg. Ezért tartom ezt jó szűrőnek. :)


Vagy mégis mitől féltek, de most tényleg? :D

2023. márc. 9. 13:36
 10/11 anonim válasza:
Vagy akár megírhattad volna te a választ nekik privátban. Te mitől félsz?
2023. márc. 9. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!