Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introvertáltaknak hol érdemes...

Introvertáltaknak hol érdemes ismerkedni? Kevésbé társasági emberek, ti hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Az egyetemen nem igazán keltem fel a másik nem érdeklődését, más közösségekben sem alakul semmi.

Neten próbálkoztam már, de nincsenek jó tapasztalataim, úgyhogy az kilőve.


2023. márc. 4. 23:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ismét csak a leglényegtelenebb infók hiányoznak, korod, nemed, lakhelyed.
2023. márc. 4. 23:53
 2/13 anonim válasza:
Nekem sehol sem jött össze, úgyhogy szerintem inkább feladom.
2023. márc. 4. 23:55
 3/13 anonim válasza:
Akkor ne erőltesd ami nem megy, jó? Ha nem vagy társasági ember, minek neked társaság, maradj egyedül a sarokba.
2023. márc. 4. 23:59
 4/13 anonim válasza:
Nekem pont a neten sikerült párt társkeresőn, jó barátot itt a gyakorin és kiderült egy utcában is lakunk :D szóval van remény
2023. márc. 5. 00:23
 5/13 anonim válasza:
Ilyen ez az élet báttya, nincs egységes hely ami ilyen embereknek van csak úgy random összetalálkoznak általában. Persze ehhez nagy szerencse is kell h egy ilyet találj, de általában a hobbydhoz közel keresgélsz hamarabb találsz megfelelő embert csoportot stb.
2023. márc. 5. 00:28
 6/13 anonim válasza:

"Neten próbálkoztam már, de nincsenek jó tapasztalataim, úgyhogy az kilőve"

... és te egyetemre jársz...


Szerintem akkor minden mást is "ki kéne lőnöd", hiszen eddig sehol nem voltak jó tapasztalataid.

2023. márc. 5. 00:49
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem mindegy a korom és a nemem?

Semmi jelentősége nincs a kérdés szempontjából.

Egyébként pedig Budapesten lakom.

2023. márc. 5. 01:22
 8/13 anonim válasza:

Első vagyok.

Sokan találkoznak innen is, pl. engem is érdekelt, mert hasonló vagyok, de ha az életben is ennyire nem látod meg a lehetőségeket, nem is csodálkozom rajta, hogy nem tudsz ismerkedni.

2023. márc. 5. 07:07
 9/13 anonim válasza:

Ha rossz tapasztalat alapján kilövöd a helyeket gyorsan elfog fogyni minden mert mindenhol vannak hülyék

Én eddig majdnem minden barátnőm vagy hasonlót neten ismertem meg egyetemen esélytelennek tartottam hogy ismerkedjek bárkivel

A nemed meg lényeges lenne ahogy az is mit jelent hogy nem kelted fel az érdeklődésüket

Pl az se ugyanaz ha nőként várod hogy egy srác odajöjjön hozzád vagy srácként teszed

Mindkét esetben max azt tudom mondani hogy ha tetszik valaki próbálkozz be nála ne várj arra hogy majd valaki bepróbálkozik. Mivel nincs sok infó mit csinálsz hogyan így nehéz pontosabbat mondani

2023. márc. 5. 07:14
 10/13 anonim válasza:
Itt igyekszem ismerkedniinncs párom. (F)
2023. márc. 5. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!