Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan lányok akik...

Vannak olyan lányok akik szeretnek inni és...?

Figyelt kérdés

Alkesz lányokat keresek!

Nem szex, csak simán igyunk meg élvezzük amit az alkohol hatása ad.

Én férfi Budapest 34 éves 3.kerületi vagyok.



2023. márc. 5. 12:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
Alkalomadtán meg szoktam inni 1-2 pohár bort, de azt nem mondanám, hogy alkesz vagyok. Te se legyél az, nem jó buli.
2023. márc. 5. 12:38
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem az alkesz dolgot, hogy folyamat inni kell.

Hanem hogy néha alkalom adtan egy pár napot arra áldozni hogy iszunk és közben semmi más nem érdekel, csak az hogy élvezzük a dolgokat!

Én sem iszom minden nap, csak van hogy szeretnék kikapcsolni és akkor nem érdekel nagyjából semmi csak hogy jól érezzük magunkat...

2023. márc. 5. 12:53
 3/19 anonim válasza:
Ezt haverokkal nem tudod megtenni?
2023. márc. 5. 13:02
 4/19 A kérdező kommentje:

Nincsenek haverok.

13 órát dolgozom heti 6 napban.

Már rég lemorzsolodtak akik ebben benne voltak.

Ezért is írtam ide....

2023. márc. 5. 13:12
 5/19 anonim válasza:

Nem lennék a helyedben :/


Lényegében dolgozol és alszol felváltva, majd 7. nap jó lenne berúgni, mert nincs más dolog, amiben örömödet lelnéd, de még ahhoz sincsenek haverjaid akikkel ezt megtennéd. Végül is kapcsolat se kell, úgyse lenne rá időt.


Én nem alkoholistatársakat keresgélnék GYIK-en, hanem felmondanák és új életet kezdenék, akár külföldön. Azért ez csak nem élet, nem?

2023. márc. 5. 13:20
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen igazad van!

Teljesen!

De egy dolog van ami miatt nem tudok felmondani.

Ami egy szerződés, és határozott időre szól.

Illetve jól keresek ezen a helyen, így nem is nagyon szeretnék felmondani.

Itt elég sokat tudok félre tenni hogy nem megyek sehova és nem is csinálok semmi olyat ami vinné a pénzt.

Még 1 évem van igen, és utána már nem az országban leszek.

2023. márc. 5. 13:37
 7/19 anonim válasza:

#6

Így már érthető. Ez esetben már csak azért is távol tartanám magam addiktív szerektől, ne az alkohol vessen véget az új élet lehetőségének.

2023. márc. 5. 13:49
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem vett véget semmi senkinek!

Nem lehet hogy a dologra koncentráljunk!?

Köszönöm! :D :) puszi

2023. márc. 5. 14:31
 9/19 anonim válasza:

ha semmi szexualitásra nem gondolsz, akkor miért van "és...." a kérdésben illetve mi ez a "csak élvezzük a dolgokat" dolog? És miért kimondottan lányt keresel erre a célra?

Ha csak világodat sem tudva részegeskedni akarsz, miért feltétlen nőt keresel ehhez és miért fogalmazol így?

2023. márc. 5. 14:35
 10/19 A kérdező kommentje:

Miért nőt?

Azért mert jobban élvezem azt a társaságot.

a férfiaknál más!

2023. márc. 5. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!