Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » SZerintetek hogy lehet megtalá...

SZerintetek hogy lehet megtalálni valakit akinek nevét sem tudom,pl FBn?

Figyelt kérdés
Kicsit röhejes a story tudom,kb 1 hete egy ajándékboltban vásároltam,miután fizettem kb még egy fél órát beszélgettünk egy igen helyes,kedves eladó lány volt,csak aztán jöttek vásárlók és félbe szakadt a dolog..másnap visszamentem mire mondták szomszéd üzletben hogy már nem dolgozik ott,utolsó napja volt csak átmenetileg volt alkalmazva,szóval kb annyit tudok róla h szingli,hova jár egyetemre,meg egyéb mellékes dolgok amikről beszélgettünk..próbáltam már FBn is keresni,de fogalmam nincs milyen nyomon induljak el,pedig azóta is folyton eszemben jár,szeretnék még vele beszélni,csak kicsit elgyügéskedtem ezt az egészet,h még nevét sem tudom..

2023. márc. 5. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
A szomszéd üzletben sem tudják a nevét?
2023. márc. 5. 17:19
 2/21 anonim válasza:

Aki alkalmazta, gondolom tudja a nevét, számát, stb.

Ha tudod, hol dolgozott, hogy nem jut eszedbe ott megkérdezni?

2023. márc. 5. 17:25
 3/21 anonim válasza:
Egyébként becsattogsz arra az egyetemre és teszel egy kört, kérdezősködsz.
2023. márc. 5. 17:25
 4/21 anonim válasza:

2-es: gondolod, hogy egy munkaadó egy idegennek kiadja a dolgozója személyes adatait? Mellesleg ez még büntetendö is lenne.

3-as: egy egyetem tudod mekkora, meg hogy hány ember jár oda, hány különbözö szak van? Nem egy falusi általános iskola, ahol mindenki ismer mindenkit.

2023. márc. 5. 17:31
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen pont ezzel van bajom,hogy hogyan kérdezzek rá,hogy légyszi aki itt dolgozott hogyan hívják,nem veszek semmit csak ezért jöttem?:)) Egyetem meg kb 80kmre van ahova jár..tudom gáz,hogy pont nevét nem kérdeztem meg,de úgy adta szitu,meg úgy voltam vele h na majd még úgy is jövök ide beszélünk..ezért kérek itt tanácsot,nem érdekelne hagynám a francba az egészet,de folyton rajta kattog az agyam nem tehetek róla:)
2023. márc. 5. 17:37
 6/21 anonim válasza:

Amit megpróbálhatsz, hogy az egyetem oldalát keresed meg a facebookon, és ott kiírsz egy keresést, vagy ha tudod a tankört/szakot, esetleg ott nézed végig az embereket.

Vagy ha tudod, melyik városban élt eddig, a középiskolában a tablókat meg tudod nézni, esetleg ha tudsz valami hobbiját, azzal is le tudsz indulni,.

De a facebookon vannak olyan csoportok is, ahol direkt ilyesmi eseteket lehet kerestetni.

2023. márc. 5. 17:44
 7/21 anonim válasza:

Vagy még egy tipp: ahol dolgozott, ott megkéred a fönökt, hogy egy levelet továbbítson neki, vagy emailban, stb küldjön el egy üzenetet meg a telefonszámodat neki.

Így a fönök nem adja ki az ö adatait, viszont a lánynak meglesz a lehetösége, hogy ha érdeklödik ö is valamennyire, jelentkezzen nálad.

2023. márc. 5. 17:46
 8/21 A kérdező kommentje:
Kerestem már mindenhogy FBn,de az is lehet h nincs is neki,így meg tényleg iszonyat nehéz megtalálni,és ahogy telik az idő egyre nagyobb az esélye hogy emlékezni se fog rám,simán visszautasit ha bejelölöm..
2023. márc. 6. 05:41
 9/21 anonim válasza:
sajnálom, egyetemi csoport lenne az egyik ötlet, csak az a baj, tagnak kell lenni.
2023. márc. 6. 09:22
 10/21 anonim válasza:
Próbáld meg, amit az egyik elözö írt, a volt fönöknek add meg az elérhetöségedet, hoyg továbbítsa a lánynak.
2023. márc. 6. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!