Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem jelölnek vissza a...

Miért nem jelölnek vissza a lányok facebookon?

Figyelt kérdés
Szoktam bejelölni, rá írni lányokra facen de semmi reakció.

2023. márc. 8. 21:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
Mert nem ismernek? Én se jelölök vissza random embereket, pláne nem válaszolok nekik
2023. márc. 8. 21:37
 2/20 anonim válasza:
Mert csúnya vagy és olyan elcsépelt szövegeket írsz minta. Mizu!
2023. márc. 8. 21:39
 3/20 anonim válasza:
Gondolom nem ismernek, ilyenkor persze, hogy nem jelölnek/írnak vissza. A Facebook nem társkereső
2023. márc. 8. 22:07
 4/20 anonim válasza:
Fene se jelöl vissza idegeneket. Nem arra való.
2023. márc. 8. 22:33
 5/20 anonim válasza:

A Facebook nem társkereső platform.

De még úgy 2010 és 2014 között simán vissza igazolgatták a lányok és persze mindenki mindenki jelölését simán fogadta még anno 2010 és 2014 között még annak idején.


De már nem divat, hogy minden jött ment, akiről azt sem tudja az ember ki fia, ki borja azt mind visszaigazolni. MÁR MANAPSÁG NEM ERRŐL SZÓL A FACEBOOK, HANEM AKIKET ISMERSZ SZEMÉLYESEN SZÓSZERINT ÉS AKIKKEL SZERETNÉD TARTANI A KAPCSOLATOT CSAK AZOKAT JELÖLD BE ÉS VISSZA.

Na meg már lassan lehet erre se lesz majd lassan lehetőség, ha fizetőssé válik a Facebook.

Akkor már még akiket valóban ismersz, azokkal se biztos már akkor, hogy a valódi ismerőseiddel is fogod tudni tartani a kapcsolatot, ha fizetőssé valik a Facebook, nemhogy még random embereket visszajelölni, akikről azt sem tudod ki fia, ki borja.

2023. márc. 8. 22:38
 6/20 anonim válasza:
Senkit nem jelölök vissza akit nem ismerek, ismerkedni nem akarok, ilyenekre sem írok vissza.
2023. márc. 8. 23:05
 7/20 anonim válasza:
Ha társkeresőn nincs sikered, ahol az emberek kifejezetten társat keresnek, szerinted mennyi sikered lesz ott, aminek abszolút nem ez a célja?
2023. márc. 8. 23:06
 8/20 anonim válasza:

Vissza nem írni tényleg bunkóság szerintem, de vissza nem jelölni teljesen ésszerű! Ha valakit nem ismerek, akkor eleve nem jelölöm be, és vissza sem igazolok idegenek jelölésére, csak akiket tényleg ismerek személyesen a valóságban is!

Nem értem, mi abban a meglepő, ha idegenek nem igazolnak vissza Neked? A Facebook az az oldal, ami a legegyszerűbb módja az ismerősökkel és barátokkal való napi szintű kapcsolattartásra, nem egy random ismerkedős oldal, főleg nem így, hogy “bejelöllek, visszaigazolsz, és utána ismerkedjünk meg” !

2023. márc. 8. 23:30
 9/20 anonim válasza:

Miért bunkóság nem visszaírni?

Nehogymár én legyek a bunkó, ha egy totál ismeretlen emberrel nem állok le kommunikálni, amikor kéretlenül akar velem beszédbe elegyedni...

Vagy szerinted az utcán is álljak meg minden "helloo cicaaa " beszólásra, mert értékeljem, hogy hozzám szólt?

2023. márc. 9. 02:50
 10/20 anonim válasza:
Nekemse írnak
2023. márc. 9. 02:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!