Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy van az hogy élőben tudok...

Hogy van az hogy élőben tudok kommunikálni lányokkal chaten még nem?

Figyelt kérdés

Több lánnyal is volt hogy elkezdtünk beszélgetni ismeretlenként például iskolában, utána adott egy messengert vagy instát és beszéltünk tovább, ott viszont elkezdett offolni egy nappal később, vagy utána.

Vagy csak fél napokkal később írt, suliban utána megint jót beszélgettünk, éreztem a kémiát, utána chaten megint nem.

Szóval hogy van ez? Miért nem írnak vissza? Szerintem nem vagyok unalmas, általában van közös hobbink akivel beszélek.



2023. márc. 17. 15:19
 1/7 anonim válasza:
Szerintem annyiról van szó, hogy alapból sok embernek nem megy túl jól a neten való kommunikáció, illetve az is elképzelhető, hogy elfoglaltak. Azért az egészen más, mikor suliban beszélsz valakivel, akkor mindketten ott vagytok helyben, de ki tudja milyen elfoglaltságaik vannak azon felül. Persze az is benne van a pakliban, hogy ők nem akarnak a "néha beszélünk mikor összefutunk"-nál többet tőled.
2023. márc. 17. 15:50
 2/7 anonim válasza:
Nálam pont fordítva van. Illetve akkor van még gond, amikor meglátják a fotómat, addig tartott az ismerkedés kb.
2023. márc. 17. 15:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Eleinte érdeklődik chaten is csak pár üzenet után valamit nagyon elszúrok vagy nem tudom
2023. márc. 17. 17:25
 4/7 anonim válasza:

Az online beszélgetés könnyen ellaposodhat, hiszen a kommunikáció jelentős hányada a testbeszéd, hanglejtés, stb. Maga a szöveg meglepően kevés részét adja a személyes beszélgetésnek - és pont ez az, amit online lehet csak alkalmazni.

Szóval nem te rontod el valószínűleg, csak írásban nehezebb, nem teljesértékű a beszélgetés.

2023. márc. 17. 21:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet a videochat vagy a telefon lenne jó, de azt meg a legtöbb lány kerüli:((
2023. márc. 17. 23:13
 6/7 anonim válasza:
Én akkor tudok kommunikálni ha van téma, amúgy csak felakadt szemmel lebegve óhéberül beszélek és ez megijeszti az embereket.
2023. márc. 18. 12:33
 7/7 A kérdező kommentje:
A lány a téma általában, a lányok általában szeretnek magukról beszélni. De ha megismerem úgyis lesz téma, hacsak nincs élete. Találkoztam olyan lánnyal akinek a hobbija a vásárlás és plázázás volt
2023. márc. 18. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!