Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 12 év korkülönbség tényleg...

12 év korkülönbség tényleg olyan sok?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik kollégám. Én 32 N vagyok, ő 44 F. Először úgy tűnt, hogy szimpatikus vagyok neki. Elhívtam valahova (munkán kívül), akkor nagyon örült és mondta, hogy szívesen eljön. Majd másnap megjelent melóban és elég búval bélelt képet vágott. Majd elkezdte ecsetelni nekem virágnyelven, hogy ő már öreg. Meg hogy szokott gondolkodni, nem úgy, mint mi "fiatalok". Most mit csináljak?

2023. márc. 18. 18:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ismerkedj a saját korosztályodban
2023. márc. 18. 18:28
 2/12 anonim válasza:
Szerintem hagyd gondolkodjon csak egyedül… :)
2023. márc. 18. 19:00
 3/12 anonim válasza:
Lehet, hogy nem volt meg a szikra? Beszélj vele, kérdezd meg mi van ténylegesen a dolog mögött, ha meg továbbra is így áll hozzá, lehet nem ő az igazi.
2023. márc. 18. 19:46
 4/12 anonim válasza:

hat akkor haggyjad...ez tenyleg oreg ember. mert nem a kor mutatja hanem hogy hogy alla korahoz. ha vonzonak tartod egy kis kamatyolasra siman de hosszu tavu kapcsolatot nem ajanlok. az en tapasztalatom... en most 34 vagyok a parom 47. 4 eve tok jo volt fiatalos. most kezdem erezni a kor kulonbseget...ahogy halad az 50 fele es pedig csak 34 vagyok.


o a koromban ahogy meseli bulikba jart stb...most mindig faradt , otthon ulunk nincs kedve semmihez. szerintem nem fog sokaig tartani a mi kapcsolatunk mar es nem is ajanlom lanyoknak a koromban a 45+ ferfiakat

2023. márc. 18. 20:38
 5/12 anonim válasza:
#4. Mi kot ossze titeket? Csalad van mar?
2023. márc. 18. 21:27
 6/12 anonim válasza:
Nem. Köztünk 15 év van, és semmi probléma nincs köztünk.
2023. márc. 18. 21:46
 7/12 anonim válasza:

Működőképes tud lenni, ha véget ér,akkor nem a korkülönbség miatt. Nekem ez a tapasztalatom. De akarni kell a közös nevezőt.

Az hogy tesztel ezzel az "öreg vagyok" szoveggel, az ok. Indirekte akarja tudni, hogy tényleg komolyan gondolod-e, mertlesznek kihívások a környezet felől a korkülönbség miatt. Fennáll a lelki sérülés veszelye. Se neked. Se magának nem akarja. Téged akarjon, az a lényeg, te meg őt. Minxen kapcsolatban van valami nehezités, most ez adódik lehet.

2023. márc. 18. 21:48
 8/12 anonim válasza:
Szerintem nem sok.
2023. márc. 19. 06:10
 9/12 anonim válasza:
Nem sok ez a korkülönbség. Ha van energiád, akkor próbálj vele beszélni, hogy neked valóban tetszik az illető és elfogadod a gondolkodásmódját, nem gond neked, kölcsönösen tanultok egymástól.
2023. márc. 19. 07:22
 10/12 anonim válasza:

Akkor nem sok a 12 év ha hasonló a személyiségetek, a világlátásotok, értékrendetek stb.

Szerintem itt inkább az lehetett a gond hogy előre gondolkodott az illető és előre vizionálta hogy mi lesz ha összejöttök és neked később egy veled egykorú pasi kell majd és lecseréled őt.

Vagy a másik amitől még be szoktak ijedni, az a gyerek kérdés. Lehet hogy azt gondolja hogy te még gyereket akarsz szülni, és ő már ebben a korban nem akar, ezért inkább bele sem kezdene veled semmi komolyabba.

Szerintem itt csak az őszinte kommunikáció segíthet, ahol elmondjátok egymásnak a valódi félelmeiteket, és nem mindenféle kifogást mögé bújtok (vagyis leginkább ő bújik).

2023. márc. 19. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!