Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fizikai munkással nem álnak...

Fizikai munkással nem álnak le az egyetemista, diplomás lányok már a kereseti különbség miatt sem? 22/f

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nem tudnak felnézni szerintem egy olyan férfira aki kevesebbet keres náluk.

#fizetés #Diplomás lányok #Fizikai munkás srác
2023. márc. 19. 18:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim válasza:
Igen, ez igy van. Már ezerszer kérdezett kérdés.
2023. márc. 19. 18:24
 2/71 anonim válasza:

egy tanár keres 200 ezret egy festő 500 ezret

miről beszélünk?

2023. márc. 19. 18:28
 3/71 anonim válasza:
Mindjárt jönnek az agyoniskolátott szakmunkások savazni a diplomásokat
2023. márc. 19. 18:46
 4/71 anonim válasza:

Nekem 8 mit tanult. Egy diplomás is lehet buta,és egy szakmunkás is. Embere válogatja.

Nem a végzettség mutatja meg,hogy az ember mennyire értelmes.

2023. márc. 19. 18:53
 5/71 anonim válasza:

Hát amelyik csaj így gondolkodik, az jobb is ha nem áll veled szóba.

Az hogy végzettség alapján próbáljuk besorolni a másikat, vagy lealacsonyítani, nekem két vidéki rokonom is csak 8 általánossal rendelkezik, mégis sokkal jobban szeretem őket, mert közvetlenek, mérhetetlenül kedvesek és összetartóak.

Itt a budapesti rokonok ezzel szemben képmutatóak, nagyokosok, tényleg 2-3 mondat után csak bólogatni lehet mert csak mondják mondják a hülyeséget.


Nekem is 2 diplomám van, de őszintén mondom alig találkozok manapság olyan diplomással, vagy szakmunkással aki korrekten, lelkiismeretesen végzi a munkáját. Én úgy tapasztaltam hogy a nők azért nyitottabbak, van egy ismerősöm akinek személyi edző a férje, a csaj pedig 2 diplomás, 2 felső fokú nyelvvizsgával.

Szerintem ez nem csak végzettségtől függ, de tény hogy Budapesten belül a legtöbb csaj az egekben jár, aki normálisabb azt meg nehéz kirángatni, vagy találkozni vele, mert csak a munkahely-otthon között ingáznak.


De tényleg, tök mindegy milyen végzettsége van egy embernek, van egy autószerelő barátom, aki jobb érettségit írt mint én, mégis az autók érdekelték. Most milliós üzlete van, heti 6 nap dolgozik és imádja, szívét-lelkét beleadja. A barátnője szintén 2 diplomás, habár ők gimi óta együtt vannak.

2023. márc. 19. 19:18
 6/71 anonim válasza:
A pénzt leszarom. De azt nem tolerálom, ha hülyébb nálam; és ilyen ugyanúgy lehet egy sok diplomás és egy gyári rakodó is, nem ezen múlik.
2023. márc. 19. 20:24
 7/71 anonim válasza:
Ez elég dedós kérdés.
2023. márc. 19. 20:44
 8/71 anonim válasza:
Egyetemistaként jártam együtt szakmunkás fiúval. Tkp diplomája is volt, de inkább büfészak. Egy darabig működött, de nekem hiányoztak abból a kapcsolatból dolgok. Más volt a srác életszemlélete, nekem nem jött be.
2023. márc. 19. 21:18
 9/71 anonim válasza:
Nem állnék le olyan férfival, akinek alacsonyabb az iskolai végzettsége, mint nekem. A diplomások közt is vannak hülyék, ezt aláírom, de jelentősen kevesebb.
2023. márc. 19. 21:30
 10/71 anonim válasza:
Aki a pénzt nézi, annak nem való a párkapcsolat. De egyébként van ismerősöm, aki közmunkát, a 8 általános sincs meg neki, de komolyzenei koncertekre jár a MÜPA-ba, meg képzőművészeti Kiállításokra a Magyar Nemzeti Galériába. Szóval ennyit arról, hogy csak a diplomás ember érdeklődhet az egyetemes művészet iránt.
2023. márc. 20. 06:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!