Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan férfi, aki...

Van itt olyan férfi, aki ismerkedne/randizna Pilisvörösvárról egy 34 éves nővel?

Figyelt kérdés
Hozzám hasonló korú. Sportos, csendes,félénk. Szeretem a könyveket, de nem tartom magam műveltnek/tájékozottnak.

2023. márc. 24. 23:12
1 2
 1/11 anonim válasza:

En is szeretem a könyveket és én se tartom magam tájékozottnak. 34 Vagyok. Tisztelettudó, hűséges.

De én nem Magyarországon élek.

2023. márc. 24. 23:19
 2/11 anonim válasza:
Hamarosan tömegesen fognak jelentkezni
2023. márc. 24. 23:19
 3/11 anonim válasza:
Írjál ide magadról pár mondatot, hogy az emberek el tudják dönteni, érdemes-e egyáltalán foglalkozniuk veled.
2023. márc. 24. 23:32
 4/11 anonim válasza:
#3 nem kell nekik, bőven elég infó a sok itteni egybitesnek hogy nő tette fel a kérdést
2023. márc. 24. 23:36
 5/11 anonim válasza:
hogy nő tette fel a kérdést.....egy kérdés még nem garancia arra, hogy valóban nőnemű emberről van szó 😁
2023. márc. 25. 02:00
 6/11 anonim válasza:

Munkahelyen egyetlenegy kolléga sem próbálkozott semmiféle udvarlással? Én elhiszem, ha bizalmatlan vagy a mai világban.


Pilisvörösváron nincsen valamilyen egyházi közösség? (Azért szoktam ezt a lehetőséget említeni zárkózottabbaknak, mert általában be- és elfogadó szellemiségű Embertársakra szoktam találni.)


Persze, ez még önmagában nem garancia a teljes sikerre, mert érhetnek különböző csalódások mindenhol.


Felmenő rokonaid - szüleid - élnek még? Aktív dolgozók? Senkit sem próbáltak még bemutatni Neked? Vallásilag milyen felekezethez tartoztak a nagyszüleid? Tudsz róluk valamit?


Testvér? Unokatestvérek? Volt osztálytársak? Volt tanáraiddal tudnád még tartani a kapcsolatot? Emlékszel nevekre konkrétan?


Ui: kicsit önbizalomhiányosnak tűnsz a leírás alapján, de ez a mai "médiaszenny korszak" hozadéka is lehet.

2023. márc. 25. 04:33
 7/11 anonim válasza:
Ha gondolod, írj rám, szívesen ismerkednék. (f41)
2023. márc. 25. 06:57
 8/11 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnêk.
2023. márc. 25. 12:04
 9/11 anonim válasza:
Elég unalmasnak tűnsz, legalább nagy melleid vannak?
2023. márc. 27. 11:35
 10/11 anonim válasza:
Ha még aktuális, írj. :)
2023. máj. 28. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!