Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Örülnék neki lányok, hogyha...

Örülnék neki lányok, hogyha valamelyikőtök harminc év körül szóba elegyedne velem. Mesélsz nekem magadról?

Figyelt kérdés
A célom egy tartós kapcsolat létrehozása játszmák és hazugságok nélkül. Alapjáraton még nem nagyon volt esélyem kifejezni az érzelmeimet embertársaimnak, mert szerintem kissé gépies vagyok és ezért aki nem ismer, azok ítélkeznek felettem sok esetben sajnos anélkül, hogy megakarnának győződni az elképzelésükről. Alkotó lélek vagyok, aki szeret kreatívkodni és elmélkedni. Színek, formák, illatok, ízek, érzelmek és a hangok is foglalkoztatnak. Bátran írj, hogyha gondolod; örülni fogok neki.

2023. márc. 26. 18:23
 1/7 anonim válasza:
Mesélj te,korod,nemed,lakhelyed...
2023. márc. 26. 18:44
 2/7 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok, Férfi, Pest megyében élek Sülysápon.
2023. márc. 26. 18:49
 3/7 anonim válasza:
Ez így nem fog menni.
2023. márc. 26. 19:54
 4/7 anonim válasza:
Ha az emberek személyesen nem akarnak tőled semmit akkor azon nem fog segíteni ha egy anonim oldal mögé bújsz, főleg ha fel is vállalod hogy személyesen visszataszító vagy.
2023. márc. 26. 23:50
 5/7 anonim válasza:
Majd akkor térjünk vissza erre a témára 2050 körül 🤣
2023. márc. 27. 07:37
 6/7 anonim válasza:

Sülysápon nincs valamilyen társadalmi célú - akár nonprofit - civil szervezet, ahol hasznos tevékenységet lehetne folytatni bármilyen közösségben?


Nézd át az önkormányzat honlapját és böngészgesd Kérdező! Biztosan találsz valahol korodbeli hajadonokat (ha így értetted a "lányok" kifejezést.)


Munkahelyed környékén nem tudnál ismerkedni? Munkahelyeden nincs egyáltalán olyan hölgy, aki megfelelne az elképzeléseidnek? Vagy pedig inkább alkalmat nem találsz arra, hogy közös programra invitáld az esetleges kiszemeltedet?

2023. márc. 27. 09:51
 7/7 anonim válasza:
Felkeltetted az érdeklődésemet, írj rám, vagy ha nem, akkor később rád írok
2023. ápr. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!