Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok , lenne kedvetek...

Lányok , lenne kedvetek beszélgetni/ismerkedni? 25/F

Figyelt kérdés

Szeretek személyesen ismerkedni, de mostanában nem igazán volt szerencsém a személyes ismerkedések alkalmával, viszont mekkorát szólna ha pár év múlva egy sikeres ismerkedés után arról beszélnénk, hogy a gyakori kérdésekről ismerjük egymást :D


Magamról pár infó:

- 25 éves leszek idén nyáron

- imádok utazni új dolgokat felfedezni, új embereket megismerni

- szeretek chillezni, netfixezni

- szeretem a formula 1-t

- végzős programozó vagyok

- emellett az pedig egy oktatással foglalkozó startup vezetője vagyok


Ha szeretnél jobban megismerni esetleg beszélgetni, írj privátban, szívesen írok más elérhetőségeket is ahol könnyebb beszélgetni mint itt :)



2023. márc. 26. 23:01
 1/5 anonim válasza:
Hol szeretnél ismerkedni?
2023. márc. 26. 23:43
 2/5 anonim válasza:
Startup vezetőként tényleg a gyakori jutott eszedbe először? XD sok sikert.
2023. márc. 27. 00:02
 3/5 anonim válasza:
KISLÁNYOK ÍRJATOK sjsjsjj
2023. márc. 27. 11:10
 4/5 anonim válasza:

Alsó- és felső korhatár? Tegyük fel, hogy 18 és 32 év közötti hölgyekre gondoltál?


Mennyire legyen házias a barátnő jelölt? Lakótársi, élettársi vagy házastársi minőség jöhetne szóba?


Milyen közös érdeklődési terület (pl. hobbi szinten számítógépes érdeklődés, amiket felsoroltál,) lenne az egyik legfőbb téma?


Földrajzilag milyen távolságot tudnál áthidalni az országban? Akár külföldről is bejelentkezhet?

2023. márc. 27. 13:01
 5/5 anonim válasza:
Haha lol mekkora már gyékán megtalálni az igazit xd wow
2023. márc. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!