Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volna itt olyan független,...

Maxi01 kérdése:

Volna itt olyan független, vagy nem független (42-55 lány) borsodból, aki ismerkedne (44f)??? Nem feltétlenül és kizárólag a testiség a lényeg, fontos az empátia és a minőségi időtöltés (pl mozi, színház, kirándulás, túra, motorozás, stb)

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 04:37
 1/8 anonim válasza:
55 éves lány 😂😂 hát én kihalok
2023. márc. 30. 05:56
 2/8 anonim válasza:
Szomszéd lány 59. Akkor ő már kicsúszott...
2023. márc. 30. 06:57
 3/8 anonim válasza:
Nincs
2023. márc. 30. 08:33
 4/8 anonim válasza:
Inkább keress csak függetlent,ha nyilvánosan akarsz mutatkozni vele.
2023. márc. 30. 10:49
 5/8 anonim válasza:

De a kérdező legalább konkrét volt! Vannak 18 éves nők és vannak 40 éves lányok is (ha érted mire gondolok..).

Szóval ő egy kicsit idősebb naív, butuska lánykát keres aki issza a hazugságot is mint az igazat.

2023. márc. 30. 15:58
 6/8 anonim válasza:

Ez a "lány" kifejezés HAJADONT(!) takarhat - mást nem.


Aki még valamiért nem ment férjhez. Eljegyzés nem volt, élettársi kapcsolat esetleg maximum. Ezer ok van a mai világban.


Nem divat már semmiféle hagyomány követés. A keresztények még úgy tartják, hogy a házasság "létbiztonságot" ad. Hát ki tudja?


Lehet játszani a szavakkal, akár a végtelenségig...

2023. márc. 30. 18:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sikerült az egyetlen hibába belekötni...Szóval, nőt, hölgyet 55 éves korig. A többi marad. Egy nem független nővel is lehet nyilvánosan mutatkozni, ha nyitott házasságban élünk mindketten.
2023. márc. 31. 03:51
 8/8 anonim válasza:

Hiba? :)


Nem dehogy. Nem bántó szándékkal írtam.


Nyilván a régebbi korokban sok minden más volt. Viszonyítási alapokra próbáltam rávilágítani.


Minden jót Kérdező! Legyen szép napod! :)


6-os.

2023. márc. 31. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!