Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A zsánerem keresném, van...

A zsánerem keresném, van esetleg ismerkedési szándékkal itt magas, lanky típusú, kocka fiú?:-) (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Alapvetően soha nem találkoztam még hasonló fiúval, de ez mostmár kamasz korom óta kísért, szeretném, hogy a sors egyszer összehozzon egy ilyen fiúval.:) (Meleg kérdés, én is fiú vagyok).


Az indokolatlanul magas, vékony, intim helyen szőrös, kocka fiúkat kedvelem - én normál alkatú, aranyos, férfias, ápolt, gondoskodó srác vagyok (25 éves) - a korosztályommal szívesen ismerkednék.


Az vonzó, ha valakinek az érdeklődésébe tartozik a videójáték, társas, sorozatok és stb.:)


Nyitott vagyok összességében mindenkivel való beszélgetésre, de a fenti típusra igazán vágynék. Ideálisan valami tartalmasabb végett szeretnék ismerkedni.


Valakinek lenne kedve?


Privátban szívesen fogadok üzeneteket (perverzek kérem ne).



2023. ápr. 4. 19:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!