Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Léteznek még meleg, magas,...

Léteznek még meleg, magas, aktív kocka férfiak?

Figyelt kérdés

Heteroban olyan sok ilyen típust látok, de melegben?!


Szerintem nagyon szexi ha egy férfi szeret játszani, introvertált, kocka típus… néha mindent megadnék egy ilyen férfiért. Főleg ha mellé még magas is. (Én nem vagyok játszós)



2023. ápr. 9. 18:55
 1/6 anonim válasza:

A klasszikus értelemben vett kocka/geek vagyok. Vagyis nem a játékok izgatnak (évente egy-két alkalommal kapok rá valami játékra pár hétig maximum), hanem alapvetően a műszaki és tudomáynos dolgok. Műszaki területen dolgozom, ez a hobbim is, ilyen a baráti társaságom jelentős része is. Introvertált vagyok, ritkán érzem jól magam nagy társaságban, nem vagyok egy buliba járó típus. De a barátaim nagyon fontosak a számomra, odafigyelek rájuk, szeretek időt tölteni velük.

Aktív vagyok, 186 cm, 120 kg. Vagyis nincs éppen egy álom testalkatom.

2023. ápr. 9. 19:07
 2/6 anonim válasza:
1 es hány éves vagy? :)
2023. ápr. 9. 21:00
 3/6 anonim válasza:
2-esnek: 29 éves vagyok.
2023. ápr. 10. 01:56
 4/6 Gaydoctor23 válasza:
38 igen
2023. ápr. 10. 09:27
 5/6 anonim válasza:
Igen, a pocakos vállalkozókkal vannak.
2023. ápr. 29. 18:51
 6/6 anonim válasza:
remélemmm🤤
2023. máj. 2. 09:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!