Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tudom hülye kérdés, de aki...

Tudom hülye kérdés, de aki Tinderen az alkalmit, akár komolyat jelöli be az ezt keresem résznél, a profiljában az nagy eséllyel csak egy éjszakást keres és csak azért jelöli ezt, hogy többen jobbra húzzák?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 21:33
 1/5 anonim válasza:
Igen, ha jól értem
2023. ápr. 23. 23:19
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk kicsit gáz, mert annyi ember fel van regisztrálva, hogy tuti találsz magadnak legalább egy személyt aki ugyanúgy csak a kefélés miatt van fent. Miért nem egyenesek az emberek?
2023. ápr. 23. 23:29
 3/5 anonim válasza:
Tinderre a férfiak egy jó dugás reményében regisztrálnak, de ha komoly kapcsolat lesz belőle az sem baj. A nők pedig komoly szándékkal regisztrálnak, de ha csak egy jó dugás lesz belőle az sem baj.
2023. ápr. 24. 00:08
 4/5 anonim válasza:

Nők komoly szándékkal... Ezt te sem gondolod komolyan.


Sz*rnak az egészre, maguktól nem írnak, ha meg valahogy mégis beszélgetésbe elegyedtek, akkor tőszavakban válaszolnak. Szerintem a többség csak úgy tekint erre az alkalmazásra, mintha egy Instagram utánzat lenne. Hiába van átlagos kinézeted, akkor sem kellesz ott senkinek, ez az igazság. Ha huzamosabb ideig vagy fent, akkor talán igen, de kinek van kedve ahhoz, hogy folyamatosan rombolják le az önbizalmát az embernek, mert senki nem húz jobbra, senkivel nem lehet beszélni...


Így ismerkedj az interneten, 2023-ban.

2023. ápr. 25. 14:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy sokkal több féri van a tinderen, mint nő. Egy 2021-es adat szerint a felhasználók háromnegyede férfi. Így nem olyan meglepő, hogy nagyon sok férfit miért nem húznak jobbra.
2023. ápr. 25. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!