Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt meleg szoftverfejle...

Vannak itt meleg szoftverfejlesztő/ITs fiúk ismerkedési szándékkal Budapestről?:-)

Figyelt kérdés
Meleg kérdés

2023. máj. 2. 19:23
 1/3 anonim válasza:
Az vagyok, de itt nem ismerkedem. Egyébként ne szakma szerint válassz, hanem, aki tetszik.
2023. máj. 3. 17:56
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a “tanácsot”, nem szakma szerint választok… szimplán szeretem a “kocka” külsejű fiúkat, aranyos shy kisugárzás, okos de mégis visszafogott tekintet, öltözködés… meg úgy a kocka lét velejárója, gaming, stb.


Szóval, köszi, nem szakmára mennék rá, de akármilyen sztereotípia is a fentebbi (van erre vonzalmam és pozitív hozzáállásom mielőtt valaki beleköt), de többségben a szoftverfejlesztő srácokat látom ilyennek.


És, akkor ismerkedjünk máshol…:-)

2023. máj. 3. 19:25
 3/3 anonim válasza:

Ja, oké, bocsi, nem okoskodás akart lenni.

Mondjuk sokunkra jellemző, amit leírtál (én pl tipikus geek vagyok ránézésre, szemüveg, kapucnis pulcsi, visszafogottság), de hidd el ma már válunk is sokfajta srác megfordul.

Sok nem ilyen tipik nerd, hanem már ránézésre tapadnak rá a nők/pasik, az IT csak ráadás. 😁

2023. máj. 4. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!