Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem szerintetek...

Van esélyem szerintetek pánikbetegként társat találni?

Figyelt kérdés

Azt mondják míg jobban nem leszek ne is akarjak partnert. Mi a véleményetek? Éjjel nem tudok aludni majd csak hajnaltól. Azt gondolják, hogy ez akarat kérdése, pedig ez ugyan olyan gond mint bármi más.

Csinosnak, helyesnek mondott 57 éves nő vagyok. Szeretek kerékpározni, túrázni, utazgatni. Sétálok a Dunaparton az erdőben, hallgatom az állatokat. Imádom a meleget a napsütést. Az őszinteség nagyon fontos.



2023. máj. 26. 02:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
gyk társkereső
2023. máj. 26. 05:19
 2/13 anonim válasza:

Szerintem: érdemes lenne a problémát kezelni, és azután társat keresni.

De lehetséges az is, hogy vannak a különböző csoportterápiák, és ott felvenni a kapcsolatot másokkal: általában egy közös pont mentén könnyebb a társkeresés.

2023. máj. 26. 06:34
 3/13 anonim válasza:

Pánikbeteg? Mitől alakulhatott ki?


Azért kérdezem, mert én hatalmas nagy erőkkel szoktam küzdeni ezen érzéseim ellen. Nem várok már semmiféle terapeutára.


Nekem a legeslegrosszabb élményem édesanyám elvesztése volt. De lassan már 4 éve történt és eltávolodófélben vagyok a maradék gyász java részétől is.


Ha gondolod, privátban esetleg levelezhetünk. :)


Ui. munkahelyed van? Dolgozol? Esetleg valami konkrét hobbi, ami odahaza lekötne - házimunka gyanánt? Nem sikerült családot alapítanod?


szintén középkorú

hölgy

2023. máj. 26. 08:29
 4/13 anonim válasza:
Minek tönkretenni más életét ?
2023. máj. 26. 08:33
 5/13 anonim válasza:
Ha megtalálod a megfelelő, megértő, támogató társat , miért ne !
2023. máj. 26. 13:00
 6/13 anonim válasza:
Igen, én is pánik beteg voltam amikor megismertem a párom !
2023. máj. 26. 14:47
 7/13 anonim válasza:
Eddig találtál?
2023. máj. 26. 18:53
 8/13 anonim válasza:
nőként biztos találsz amúgy
2023. máj. 26. 20:56
 9/13 anonim válasza:

Biztos talalni fogsz.

Legy nyitott, es ismerkedj.

2023. máj. 26. 21:57
 10/13 anonim válasza:

Persze hogy fog, a csavók meg a testi fogyatékossággal rendelkező nőkre is rarepulnek ha van lehetőség


Vszeg nem arrol van szo hogy a noci nem talal senkit akinek kellene hanem neki nem felel meg senki aki akinek kellene

2023. máj. 27. 04:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!