Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Töröljem vagy nem?

Töröljem vagy nem?

Figyelt kérdés
Tudom ez nagyon gyerekes. Én se használom sokat. 5 hónapja ismerősök lettünk. Ő kezdeményezett. Udvarolt. Nem sokáig. Napokra eltűnt. 90%- ban én kerestem. Csak az első hónapban osztott meg dolgokat velem. Utána nem. Én szinte az egész életemről, küldtem neki többször képet. Ő sose. 5 alkalommal kezdeményezett randit, el se jött, le se mondta. Telefonon sose hívott. Sokszor nem válaszolt. Nem érdeklődött. Látom a képei számát ami mindig egyre több, de nem látom, gondolom elrejtette őket. Bosszant az egész dolog. Hülye voltam. Néha figyelem, dühös vagyok magamra emiatt, legszívesebben törölném, hiszen semmit nem csinál( titkolja). 3 hete nem keres. Előtte lesz.artam az fb-t, de most miatta járok fel. Néha úgy érzem csak így tudnám kitörölni az életemből.... ha törölném.
2023. jún. 5. 08:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Aztán eszembe jut tuti megbánnám.
2023. jún. 5. 08:27
 2/8 anonim válasza:
Szerintem töröld, nem èr ez az ember ennyit. Csak szórakozni akar.
2023. jún. 5. 08:34
 3/8 anonim válasza:
Szerintem tök mindegy, hogy törlöd vagy nem. Maradhat ismerős csak ne írj neki és ne foglalkozz vele. Az egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit.
2023. jún. 5. 08:50
 4/8 anonim válasza:
Tiltsad is
2023. jún. 5. 08:57
 5/8 anonim válasza:
Képek számát én unironikusan sose csekkoltam, pedig nem vagyok műszaki analfabéta. Nem hiszem, hogy ez egy egészséges kapcsolat lenne.
2023. jún. 5. 10:22
 6/8 anonim válasza:

ÖTSZÖR is elmentél “vele” randizni, miközben egy alkalommal se ment el és még annyival sem tisztelt meg, hogy lemondja???

Bármit is magyarázkodott, én az első után tiltottam volna. Ez vicc. Maximum egy váratlan súlyos baleset vagy ilyesmi lehet ok erre, de tudod, kinek mesélné be, hogy ez 5x is megtörtént.

2023. jún. 5. 11:10
 7/8 anonim válasza:
Gratulalnintudok csak hozza h meg mindig vergodsz rajta es ennyiszer lementel neki kutyaba stb. Mintha em lenne masik millio....
2023. jún. 5. 11:29
 8/8 anonim válasza:
Ez már beteges...
2023. jún. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!