Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk, lányok olyan hely ahol...

Fiúk, lányok olyan hely ahol lehet egyedül ismerkednie egy egyedülálló férfinak?

Figyelt kérdés

A barátnőim eddig mindig iskolából, egyetemről esetleg munkahelyről kerültek ki szóval a helyszín adott volt és nyilván, amikor elkezdtünk beszélgetni akkor mindig adva volt a téma a munkáról, suliról stb. szóval nem voltunk ismeretlenek egymásnak. Most 2 hónapja szingli vagyok, iskolába már nem járok és a munkahelyem is új, ami ráadásul pici cég, otthonról is vagyok szóval ez kilőve. Barátaimnak vagy van már nője, vagy házas, így a közös csajozás nem opció. Szórakozóhelyeket nem szeretem, társkeresőt próbáltam, de szerintem borzalmas. Hol tudnék akkor egyedül ismerkedni? Így random az utcán lehet vagy buszmegállóban vagy boltban vagy ilyen helyeken leszólítani nőket? 16 évesen csináltam, de az már 10 éve volt, 26 éves felnőtt férfi fejjel nem gáz az ilyen?


Tudtok mondani ötleteket. Akár fiúk, akiknek sikerült ilyen helyeken, akár lányok is mondhatnak, hogy hol volt már ilyen találkozásuk vagy hogy hol érdemes, hol nem próbálkozni. Most hogy először életemben nem úgy vagyok szingli, hogy körbe vesznek velem nagyjából egykorú nők kicsit tanácstalan vagyok.



2023. jún. 7. 20:12
 1/8 anonim válasza:
Hasonló cipőbe kerültem pont annyi idősen mint te, most 31 vagyok és azóta se találtam senkit.. másik városba költöztem meló miatt, tindert inkább hanyagolom.. őszintén mindenki az utóbbit használja.
2023. jún. 7. 21:13
 2/8 anonim válasza:
Hobbik útján esetleg, én legalábbis úgy csinálom. Keresek valamit ami érdekel/szeretnem hogy a leendő barátnőmet érdekelje és elmegyek valami klubba.
2023. jún. 7. 21:31
 3/8 anonim válasza:
A hobbi jó ötlet, sajnos én pecázok... 😐
2023. jún. 7. 22:59
 4/8 anonim válasza:

Hobbi -> Pénz -> Munka, lehetőség szerint sok -> kevés szabadidő.

Kicsit ördögi kör ez, de ilyen az élet.

2023. jún. 8. 00:42
 5/8 anonim válasza:
#3 fasziként vagy nőként ?
2023. jún. 8. 11:25
 6/8 anonim válasza:

#5:

Szerinted...?

2023. jún. 8. 11:32
 7/8 anonim válasza:

Csak mert vannak nők is :D

Én is sok időt töltök kint, valószínű én sem ott fogom megtalálni életem párját. 😀

2023. jún. 8. 11:40
 8/8 anonim válasza:
Küldök üzenetet
2023. jún. 16. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!