Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért pattintanak le a lányok...

Miért pattintanak le a lányok mindig?

Figyelt kérdés

Egy csomószor kezdek el beszélgetni lányokkal társkereső oldalakon, és igazából pár napot beszélünk teljesen indifferens témákról, hogy milyen napjuk volt, hogy érzik magukat, stb.stb., aztán pár nap múlva közlik, hogy hagyjuk abba a beszélgetést.

Nem vagyok sem bunkó, sem tolakodó, igazából nem értem.



2023. jún. 8. 21:03
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Nem indifferens témákról kéne beszélgetni, ha mélyebb kapcsolatot szándékozol felépíteni valakivel.
2023. jún. 8. 21:20
 2/23 anonim válasza:
Hát valószínűleg nem tudod fenntartani az érdeklődését. Amúgy ezt online nem is lehet. Minél előbb találkozót kell kérni, csinálni valamit együtt, mert a telefon nyomigatásával nem lehet megismerni senkit.
2023. jún. 8. 21:24
 3/23 anonim válasza:

Nem az interneten kell ismerkedni azzal a céllal, hogy az offline térben működjőn egy kapcsolat.

Sok ember keveri az online kapcsolatot az offline -al, na ez hiba és azt hiszi, hogy ami megy a karakterekkel az menni fog szóban is, pedig nem. Az működik online ami működik offline fordítva NEM!

A neten megismerkedett párok kapcsolata ezért is irtózatosan rövid.


Ha valaki szimpatikus neked akkor alap dolgokat tudjátok meg egymásról és ha ezek után is érdekesek vagytok egymás számára akkor mihamarabb találkozni kell, hogy ne raboljátok egymás idejét mert az idő alatt is csetelhetnétek más emberekkel vagy akár találkozhatnátok.

2023. jún. 8. 21:28
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor találkozót kellett volna megbeszélni?
2023. jún. 8. 21:42
 5/23 anonim válasza:
Valószínűleg elveszítik az érdeklődésüket, nem akarnak minden nap csak arról beszélgetni, hogy kinek milyen napja volt, miközben tulajdonképpen nem is ismeritek egymást. Őszintén szólva én se akarnám ezzel tölteni a szabadidőmet és ha nem élvezem a beszélgetéseket, egyhangúak és sehova nem tartanak, akkor lezárnám.
2023. jún. 8. 21:45
 6/23 anonim válasza:
Nem vagy elég jó.
2023. jún. 8. 22:01
 7/23 A kérdező kommentje:
Hobbiról, családról, szabadidős tevékenységekről is beszélgettünk.
2023. jún. 8. 22:06
 8/23 anonim válasza:
Örülj neki hogy legalább arra méltatnak hogy elmondják hogy nem akarnak tovább beszélni. Én sokszor a beszélgetésig se jutok el, vagy ha igen akkor egyszerűen ghostingolnak egy idő után. Nagyon ritkán működik ez az online társkeresés.
2023. jún. 8. 22:22
 9/23 A kérdező kommentje:
Az előző barátnőmet is online ismertem meg, és 3 évig együtt voltunk.
2023. jún. 8. 22:48
 10/23 anonim válasza:
Az emberek a másikra már nem kivancsiak, beszélgetni ritkán szoktak szűkebb körökben is mert az állandó videók netes képzuhatagok érdekesebbek . Az unalmas hogy mit látott a masik mi törtent mert érdektelen ha nincs felvéve nem nézhető vissza .
2023. jún. 8. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!