Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Nektek milyen instagra...

Lányok! Nektek milyen instagram oldal tetszik?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra irányul, hogy tegyük fel ha szinglik vagytok és egy srác bekövet titeket / engedélyt kér hogy bekövessen. Mik azok a tényezők amikre figyeltek és az alapján döntitek el, hogy visszakövettek-e valakit vagy sem.. Olvassátok a bio-t is ? Vagy csak a képeket nézitek? Ha nem követtek egy srácot vissza az egyértelmű jel, hogy nektek nem jön be ? Mikre figyeltek a férfiaknál?

2023. jún. 9. 16:07
 1/3 anonim válasza:
Megnézem, hogy egyáltalán ismerem-e. Akkor szoktam engedélyezni, ha vannak közös ismerőseink. Aztán megnézem a képeit. Legyenek igényesek és árulkodjanak róla. Szeretem a vidám, életkedvvel teli embereket. De a biot is megnézem, hátha van róla valami információ. Ekkor már szoktam engedélyezni.
2023. jún. 9. 16:20
 2/3 anonim válasza:
Sokszor rá sem megyek, hogy ki az aki bekövet. Én hírességeket követek meg pár ismerőst.
2023. jún. 9. 23:15
 3/3 anonim válasza:
Én megnézem hogy mondjuk Sport miatt ismerhetem-e versenyekről, vagy csak ismerősöket gyűjt az ismerősein keresztül, mindig elolvasnom a bioját, aztán a képeit is megnézem
2023. jún. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!