Ez egy társkereső poszt?!
Ide írjon kommentben, aki szeretne ismerkedni, írjátok le a németeket, és a korotokat. Jó társkeresést!
(Ne scammelj!)
Kezdem én: F/20
További kérdések:
Nem ezért indultam, impulzus vásárlás volt, bevallom. A bor behűtve, de egyedül nem iszom. 32 éves, talpraesett, önálló férfi vagyok. Ha Vas, Zala megyék valamelyikében élsz, ne fogd vissza magad. Lehet, hogy csak egy koccintás lesz, de kiindulhat belőle egy életre...
Arra gondolok, hogy rossz a házasság vagy válófélben van és hiányzik valami. Én 35 éves Budapesti szingli férfi vagyok, aki kisebb-nagyobb csalódás után nem keres komolyabb elköteleződést.
Sziasztok! Nagyon sokat csalódtam már és számomra nehéz megtalálni a megfelelő embereket, mivel mindig egy kissé kívülállónak éreztem magamat. A korombeliekkel nem igazán találok közös "pontokat". Engem nem érdekel a szórakozás, nem iszom, nem dohányzom, inkább...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




