Étel - Gyakori kérdések

Keresés ételek, italok - vendéglátás, éttermek témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Szerintetek jó lenne ha lenne olyan étel az Mc Donalds-ban amiben van brokkoli?

Tudom, elsőre hülyeségnek hangzik, de én hiányolom, pl lehetne választani sültkrumpli helyett. Vagy lenne ilyen burger. Tudtommal jelenleg 1 ételben sincs.

9
Rendszeres ételrendelésnél működik még az a módszer, hogy adok kulcsot a szállítónak?

Évekkel ezelött rendeltünk utoljára heti menüt, akkor az volt a szokás, hogy minden reggel ugyanaz a futár jött. És tudtunk neki másolni kulcsot a kerti kapuhoz, amivel be tudott jönni és lerakni az ételt a megbeszélt helyre, amikor nem tudtuk átvenni. Mutatta...

11
Szolgálnak fel valahol olyan tatár beefsteak-et, mint amit Mr. Bean kapott az étteremben?

Úgy néz ki, mint valami összenyomott töltött káposzta, amiről levették a káposztalevelet és alá tették.😄

5
Előfordult már veletek, hogy alacsony értékelés miatt Burger King-kupont kaptatok?

Milyen értékelést adtatok, mi volt a kifogás, mennyi időn belül és milyen kupont kaptatok?

8
"Ha 30 perc alatt megeszed, ingyenes" challenge Budapesten?

Van ilyen "ha xy idő alatt meg tudod enni, akkor nem kell kifizetned", mint a filmekben? Bármilyen étterem vagy étel, igazából csak a kiváncsiság miatt kérdem.

9
Milyen mostanában a Pléhcsárda kosztja?

Továbbra is finom a kaja, és kb. átlagos áron adnak óriás adagokat? (Az egészségre való hatását most hagyjuk). A netes menü szerint 3500 a rántott hús+krumpli, még mindig ez van? Nagyon csúnyán néznek rád, ha mondjuk a várhatóan megmaradt kaját saját magad rakod el,...

7
Ez szerinted is felháborító?

Voltam régebben egy "étterembe" a strandon, éppen bementem mikor megláttam hogy egy fogatlan cigány áll a pult mögött,és egy veres fejű ember lóbányaival a kezében beszélget vele de rajta kívül alig ettek itt.Aztán egy hang ráüvöltött a pult mögött álló fogatlan...

11
Mi értelme mostanában annak, hogy éttermekben, a hamburgerek tetejére valami kis formába sajtszószt öntenek, amit ha felemelsz, elázik az egész?

Én is szeretem a sajtot, akkor jó ha van benne bőven, függetlenül attól, hogy egybe vagy szósz formájában, de én nem szívesen eszem meg egy összemáncsérozott, szétkent cuccot, amihez hozzányúlni is max. kesztyűben lehet, hogy ne legyen az egész kezem ugyanolyan...

12
Olyan munkalehetőséget kaptam, ahol 20 emberre kell főznöm és 6 órám lenne rá összesen. Hétfőtől péntekig. Még nem főztem ennyi emberre...

Ez egy irodának a konyhája, tehát nem egy igazi felszerelt konyha. 4 rózsás gáztűzhely, plusz sütő hozzá, illetve egy darab hűtő/fagyasztó. Egy húsos és egy húsmentes ételt kell főzni per nap. Nekem kell kiszámolni azt is, hogy miből mennyit rendeljünk. Direkt...

34
A luxus éttermekben adnak elég kaját?

Adnak olyan adagokat amivel egy felnőtt ember jól lakik? Mert fél vagyont fizetni egy kóstoló adagért nekem inkább lehúzás, mintsem luxus.

12
Aki járt már koreai étteremben, esetleg jártas a koreai konyhában megválaszolna egy kérdést?

Voltam egy koreai étteremben és a kaja mellé kaptam egy tál, hát ízetlen víznek tűnő valamit. De szó szerint olyan volt, mint a víz. Az alján úszkált valami (talán apróra vágott póréhagyma, de ez csak egy tipp). Azt mondta valaki, hogy elvileg öblegetésnek van, hogy...

8
Budapest külkerületeiben mely éttermek a legjobbak?

Olyan helyeken mint Újpest, Békásmegyer, Rákosmente, Kispest, Budafok, Csepel stb. Szóval értitek, a külvárosi kerületek.

6
Veszprémi Krajcár ételbár-ról mi a véleményetek ?

Régebben SéfKrajcár volt . Ár/érték arányban megfelelő ? Elegendő a menüs adag 1 személyre ?

1
Milyen ételek vannak a nagyerdei stadion büféiben?

Csak szendvicsek, rágcsák, vagy esetleg más (tartalmasabb) is?

2
Győrben hol érdemes Wiener schnitzelt enni?

Tudtok ajánlani olyan éttermet is, ahol élőzene van?

1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!