Kezdőoldal » Keresés

EU - Gyakori kérdések

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2
Skóciához hasonló esős, Harry Potteres, gótikus gyöngyszemek vannak még az EU-ban ahol nem nehéz munkát vállalni?

Mindig álmom volt Skócia és szerettem volna kivándorolni, de sajnos anno a Brexit keresztbe tett pont az egyetemi éveim alatt.Így most már esélytelen is.33 leszek idén, nem tudom, lehet ebben a korban külföldön már a kutyának se kellek mégis álmom, hogy valamikor...

Utazás » Európa
2
Tiszások, ti hogy tudtok annyira lelkesedni az EU-ért?

Gazdaságilag totál versenyképtelen, az igazán magas hozzáadott értékű ágazatokban, mint jelenleg mondjuk az AI teljesen más ligában játszik, mint az USA. A hagyományos iparágakban meg egyszerűen leversenyzik a kínaiak. Az európai cégek sok esetben tényleg már csak a...

Politika » Magyar politika
15
Az EU-ban Pedro Sanchez az egyetlen vezető akinek van esze és tudja, hogy a gyilkos izrael ellen kell dolgozni és az ártalmatlan palesztinokat kell támogatni?

Az egész nyugati világban aminek minden részese aminek minden részese a szememben. Ami a ruszkiktól nyugatra van. Ahogy látom még csak Sanchez elnök kormánya az egyetlen aki keményebben hajlandó volt kritizálni Izraelt. A népirtás és az újabb világuralmi terve miatt. A...

Politika » Külföldi politika
4
Magyarország ki fogja valaha is heverni Trianon fájdalmát, következményeit és élhető országgá tud válni?

Hiába a Messiásként várt Magyar Péter és általa ígért élhető Magyarország (komolyan nem irónia ha esetleg úgy tűnne), de a tények a következők így Trianon 106 éves évfordulójára: 🔵 A magyar gazdaság az ellopott bányák/erdők/síparadicsomok/olajmezők hiányában csak a...

Politika » Magyar politika
7
A Tisza kormány még az idén megbukhat a migrációs diktátum elfogadása miatt?

Van van a migrációs paktum elleni tüntetés és alig lépett hivatalba a Tisza kormány máris olyan horderejű tömegtüntetés zajlik ami a korábbi években csak szervezett Tiszás/összellenzéki (Puzsér és tsi.) demonstrációkra volt jellemző.Ha figyelembe veszem még azt is,...

Politika » Magyar politika
7
Mit nyerünk mi Ukrajna EU-hoz való csatlakozásával? Te milyen szempontok alapján támogatod?

Látom, hogy sokan erősen támogatják, ezért kérdezem.

Politika » Egyéb kérdések
11
Magyarország megnyerte az Euro Jackpotot? 4000 milliárd kopogtat az ablakon, ha nem vagyunk hülyék értelmesen felhasználni?

Ha nem lombkorona nélküli lombkorona sétányokra használjuk fel még jól is kijöhet ez az ország ebből?

Politika » Magyar politika
2
Reálisan mikor fog először az eus pénzből érkezni Magyarországra?

És a teljes az mikorra várható? Vagy egyszerre kapjuk majd meg?

Politika » Magyar politika
14
Ennyire jól állunk?

Belegondoltál, hogy Orbán a nekünk magyaroknak kijáró pénzt 6000 milliárd forintot hagyta volna elveszni, csak mert nem volt hajlandó érdemben az Orbán rezsim korrupciója ellen tenni ahogy az EU kérte?

Politika » Magyar politika
12
Miért érződik hatalmas kamunak ez az EU-s megállapodás?

Egészen eddig szó sem volt arról, hogy három lehetőség közül lehet választani a migráns ügyet érintően, ráadásul van köztük egy olyan pont is, ami számunkra megfelelő. Erről miért nem beszélt a szakmédia, amikor aktuális volt? Az akkori ellenzék közül miért nem...

Politika » Magyar politika
9
Miért nincsenek magyarországon szép nők?

Komolyan mondom én nagyon keveset láttam eddig. Külföldön sokkal többet pedig csak nyaralni megyek általában kevés időre.

Emberek » Egyéb kérdések
21
Melyik oldalon állsz?Politika » Magyar politika
18
Mi lesz így az EU-s pénzekkel?

Ez nem jó

Politika » Magyar politika
14
Csak nekem ég a pofám, hogy Magyar Péter nem hajolt meg a lengyel katonai zászló előtt? Mekkora vérciki a miniszterelnökünk?!

Az egy dolog, hogy totál debil a pali és azt sem tudja melyik bolygón jár, de annyi esze lehetett volna, hogy fejet hajt a lengyel lobogó előtt. Hogy akarja így javítani a lengyel-magyar kapcsolatokat? Helyette is ég a pofám, mint a Reichstag.

Politika » Magyar politika
17
12ezres minimum nyugdij. Mikor kapjuk?Politika » Magyar politika
11
A napelemek sose térülnek meg?

2008-2025 között az EU átlagában az áram ára 16 eurócentről 29-re nőtt. Pár példa a legnagyobb növekedésekre: Belgiumban, Ausztriában, Lengyelországban és Észtországban 15 eurócetet nőtt, Németországban 17-et, Írországban 23-at.Tehát átlagosan kb. 50 forinttal nőtt 1...

Otthon » Rezsi
17
1 2


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!