Fiatal - Gyakori kérdések

Keresés szépség és divat - egyéb kérdések témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Van itt olyan aki szivesen jár szoláriumba?

Fiatal 25 éves lány vagyok. Szeretek néha szolizni. Keresek olyan nőt aki szokott járni.

3
Manapság miért nem olyanok a lányok külsőre, mint mondjuk 50 évvel ezelőtt?

Végül is a lányok szépek voltak a mi időnkben - se piros, se kék haj, se orrpiercing, se ajkak, se tetoválás, se szakadt farmer. Szépségek, melyekben benne volt a természetes gyengédségük és titkuk. Haj - saját, hosszú vagy gondosan ápolt, kinézet - tiszta és...

11
Mi a véleményetek a képen látható hölgyekről? Csak szerintem voltak nagyon szépek?

Ezek a természetes nők voltak a legszebbek. Semmi smink, semmi idióta divat. Ma már sajnos az összes lány szilikonnal próbálja "szépíteni" magát.🤣🤣🤣🤣🤣🤣

8
Miért van most minden fiatal srácnak középkori szerzetes frizurája?

Gombahaj, oldalt csontig felnyírva. Röhejes és minden srácnak ez van 99%-ban.

7
Régebben (60-as, 70-es években) tényleg sokkal szebbek voltak a lányok mint manapság?

Ilyen visszaemlékezős posztban olvasni, hogy akkor mindenki természetes volt és ma már alig van olyan lány, aki nem természetes. Meg hogy sokak szerint arcra is szebbek voltak akkor a lányok.

10
A mai fiatalok miért nem olyan szépek mint annak idején az akkori lányok?

Bárki bármit mond, azok a nők sokkal szebbek, bájosabbak voltak, mint a maiak. És el lehet kezdeni kövezni. Igen is manapság kevés olyan nő van, aki nem műtteti agyon saját magát. Mindenki azt csinál, amit akar. Ha valakinek ez jön be és ettől lesz boldog, hát hajrá. A...

12
Miért öregednek látványosan rosszabbul a fehér férfiak a többihez képest?

30 éves koruk után alig lehet jó pasit látni. Ellenben a latin, fekete vagy akár az ázsiaiaknál is fiatalabb arcúak maradnak. Nem annyira leharcoltak.

4
Mit tehetnék az ellen, hogy 24 évesen ne 14 évesnek nézzek ki?

Mármint ez akkor kifejezett amikor megborotválkozom és a hajam már nagy. Amikor borotválkozás előtt vagyok és szőrös az arcom meg a hajam be van állítva akkor kb a koromnak megfelelően nézek ki. De borotválkozás után mégha nagy a hajam is, akkor a csupasz arc és az...

7
Az miért van, ha valaki sokkal fiatalabbnak néz ki a korához képest?

Ha valaki 30 évesen abszolút 20 évesnek néz ki. Ennek mi az oka?

8
Szerintetek korhoz köthetőek más-más illatú parfümök? Pl. édesebb illatok már nem illenek idősebb nőkhöz?

Hallottam egy ilyen véleményt, hogy a kicsit is édes illatokat meg kell hagyni a tiniknek, vagy hogy egy fiatal lány ne akarjon hordani komolyabb illatokat. Ezzel nem értek egyet, szerintem az egy dolog, hogy változhat az ember ízlése idővel de ha van egy szeretett...

8
A fiatal férfi mellkasa, hogy jobb?

18-27 éves korosztályra gondolok.

2
A fiatal nők többsége miért foglalkozik ennyit a "szépítkezéssel"?

Arra gondolok, hogy pl olyan dolgokat aggatnak magukra, amit szerintem inkább idősebb korban lenne indokolt. Tehát smink, műköröm, műszempilla, póthaj, ráncfeltöltés(gazdagoknál már 30-40 évesen), szájfeltöltés, stb. . . Szerintem ezeket arra találták ki, hogy...

30
Mi az oka a kora vén arcnak?

Tehát nemtől függetlenül vannak akik 25 évesen, 5-20+ évvel idősebbnek néznek ki. De elmondhatom ezt akár 30-ra akik 40-50 néznek ki, vagy 40-esekre akikről azt lehet hinni hogy 60 éves. Míg vannak nők/férfiak akik 50 éves korig megőrzik a viszonylag fiatalos...

20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!