Hiba - Gyakori kérdések

Keresés egyéb kérdések - egyéb kérdések témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Valaki dolgozik a packettánál ?segítene nekem légyszi

Ha valaki dolgozik a packettánál és tudna nekem segíteni eltűnt csomaggal kapcsolatban megköszönném. Egy elektromos roller tűnt el.

1
Packeta "Z-box hiba" kiirasnal tele van a csomagpont vagy csak rossz?

Koddal megyek, meretet kivalasztom es utana irja ezt a szoveget.

4
Miért írja ki rosszul az oldal a kérdéseid és a válaszaid számát?

Nekem azt írja hogy 107 válaszom van de közel sincs annyi, pontosan 6db van, ott van mind a megvalaszoltak pontnál és nem is szoktam törölni. Nagyon sokan meg elhiszik és tévúton vannak.

3
EPC hiba Golf V-nél?

Valaki találkozott már Golf V 1.4 benzinnél EPC ESP problémával? Nem használtam az autót 2 napig utána egyszerre ezt a kettő lámpát dobta fel a semmiből. Nehezebben pörög fel az autó így gondolom vesz üzemmódban van a gépjármű. Valaki találkozott már ilyennel? Ha igen nálatok mi volt a hiba?

1
Valami baj lehet a csomagommal ?

Lenne egy vinted csomagom ami elsőnek Németországba megy műszaki ellenőrzés miatt aztán onnan küldik nekem.Viszont oda úton a következőt írta:" In tranzit A loading error has occurred"Mit takar az hogy betöltési hiba történt?Linken csatolom a kepet is.

2
Mi lehet a gond a víztisztító berendezésemmel?

Van egy RO 102-A víztisztító berendezésem,évek óta hibátlanul működik én cserélem benne a szűrőt és fertőtlenítem.4 hónapja volt az összes szűrő kicserélve benne dse 1 hete elkezdett egy olyat produkálni,hogy a tartály nem telik meg teljesen csak megy bele valamennyi...

0
Szerintetek melyik a legnagyobb hiba, amiatt a Naruto/ Boruto írásába tettek?

Nekem kettő van az egyik az, hogy a fő karaktereket elhanyagolták. A másik pedig kiderült, hogy ez csak sima világ és mindent csak az űrlényeknek köszönhetünk. Ez le rombolta azt egész világát a Naruto-nak mindent amit hittünk. El tünt belöle ez a "varázs/fantasy világ".

2
Ez gyári hibás vagy én vagyok fogalmatlan?

Ez egy Gardena Aqua S kerti esőztető. Ahogy kivettem a dobozából, rátettem a slaggot és rögtön ledobta. Kéne lenni ott valami ellentartásnak, de ahogy a rövid videón látszik, nincs. Az oda lenne ragasztva?

3
Kart eszterga kapcsoló hiba?

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy kb 1980as évekbeli régi kart műszerész esztergám és a mai napon olyan probléma adódott hogy esztergálás közben meg-meg torpant néha a gép egy pillanatra, mintha megcsúszott volna az ékszíj, azután pedig ledadogott amire...

0
Műszaki és festék hiba? Többi lent.

Most voltam vásárolni és a parkolóban belém tolatott egy nő. A lökhárítón (műanyag) lett egy tenyér méretű folt a festéket leszedte, horpadás egyéb kár nincs. Biztosító felé jelezve van. 2nap múlva lesz műszaki ebbe bele fognak kötni? Rohadt jókor jött..

1
Robogó leállítás után (gyujtás levétele) kattogó hang a gyertyapipa levételéig. Mi lehet a gond ?

Olyan mint ha nem szünnd meg a gyújtógyertya szikraképzése. Mi lehet a gond ?

1
Miert nem tudom megtsnulni ezt s bar betut es szamot a jobb kezemmel leirni?

Bal kezes vagyok es kb lassan 1 eve elkezdtem tanulni jobb kezzel irni, eleg jol es kiolvashatoan irok, de ezzel a par betuvel es szammal gondba vagyok. Nagy D,G,K,P Kis A,C,F,N Szamok 3,8,9 Ezeket egy ovis is shebben le irja mint en.. akarmennyit gyakorlok ezek nem mennek

3
Miért esik le állandóan a nyomás régi tipusú Westen kondenzációs cirkónknál?

Már megtörtént a tágulási tartály csere, légtelenítettük a radiátorokat. Van még hiba lehetőség?

1
Volt már olyan hogy tudtál valamit, de pont a legrosszabbkor nem jutott eszedbe? Mi lett a következménye?

Velem volt olyan, hogy már sokszor beütöttem a kapunyitó kódot, de egyszer nem jutott eszembe, pedig nem is voltam berúgva. Persze jött néhány perc múlva valaki............ Hasonló már nyilván sokunkkal volt, akár iskolás éveink alatt, hogy megtanultunk egy verset,...

3
Tv2play-nél kilépési hiba?

A barátnőm szüleinél a számítógépen privát böngészőből szoktuk visszanézni a műsorokat, mert a barátnőm szülei kicsit vaskalaposak, és nem néznek semmit, ami TV2-es műsor, és barátnőmmel is veszekednek, ha nézi, ezért váltottuk privát böngészőre, mivel volt, hogy...

0
Rossz Termosztát vagy Gázkazán?

Sziasztok, sajnos azt tapasztaljuk, hogy éjszaka (nem minden éjszaka, inkább csak néha, de nem kiszámíthatóan) magától megy a fűtés. Hiába a termosztáton be van állítva Pl 22.5 fok, a házban pedig van 23.2 fok, arra ébredünk, hogy tűz forró a radiátor és hogy...

3
Messenger mostanában nem (sem) működik tökéletesen azt tudjuk, de mi lehet az oka annak valakit tudok korlátozni mást nem?

Némítást, archiválást, tiltást mindenkinél enged, de a "korlátozás" nincs a listán adott személynél mindenki másnál igen. Ezt valaki, aki esetleg ért hozzá meg tudja nekem magyarázni?

0
Opel antara 2007 2.0 cdti. nem indul. Először csak nehezen majd egyáltalán nem. Megtisztítottam a vezérműtengely jeladót, ezután kettő hétig ment....

Kézzel mozdítható a lapát, de nem akarom tönkretenni. Gondolom nem jó ha total nyitva van . Próbál beállni látszik hogy mozog, de egy percig csak mozog mozog és nem zárul be semennyire.

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!