Kenu - Gyakori kérdések
Keresés sport, mozgás - vizi sportok témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Hol van ott jó csónakház, ahol lehet kölcsönözni, és hol érdemes átmenni?
Mikre kell odafigyelni(tippek,trükkök)
Szóval... Kajak-kenu régóta álmom, de szüleim nem engedtek (nem lányos, nagy hátam lesz rőle stb...). Hobbiszerűen eddig nyaranta kenuztam, imádom, de sportegyesületbe ugye nem engedtek csatlakozni. Eddig mindenféle sportot kipróbáltam, se-hez még nem...
Napi 4-6 óra evezés alatt kikészül/elfárad a derék? A csónakba nincs háttámla, így pedig fárasztó lehet egyenesen ülni, az emberek 99%-a max egy percig bírja max, ezért nem értem a dolgot. Mindenki görbe háttal tolja végig?
Én 181 cm magas vagyok és a KSI-nél kajakozok.
Part menti evickélésre kellene, pár kilométeres távokra, a szárazföld felől nehezen megközelíthető partszakaszok felderítésére, két személyre. Mindenképp felfújható kell, a szállítás és tárolás miatt. Kenuban van tapasztalatom, jó evezőm is van hozzá, kajakkal még nem...
Van egy kettes túrakajak, ami sokat kint volt, poros, koszos, van rajta valami zöld zuzmó is. Karcos is. Első lépésnek megtakarítom. De ugyan a magasnyomású leviszi a geécoat-ot is róla, vagy csak a koszt?
Nem túrát, nem vezetőt, semmi ilyesmit nem keresek, a lehető legfapadosabb :D megoldás érdekelne.
Úgy tudom alapvetően mindenhol szabad kivéve ahol tiltó tábla van. Kisebb folyók pl Sió, Sárvíz, Alföldi-csatorna és a többi. Pontosan hogyan van a jelenlegi szabályozás, hol szabad és hol nem nem gépi hajtású vízi sporteszközökkel közlekedni?
Olyan tutajt építenék ami hordozható, ezért felfújható cső kéne, tudom, hogy lehet ilyet venni mert már láttam valakinél, csak nem tudom hol. Sajnos otthon ilyet nem tudok csinálni.
Vagy ezeket ilyen sport-célból tilos használni?
Szeretnék kajakozni, és azt hallottam, hogy Békéscsabán is jelen van ez a klub. Mik a vélemények? Ez csak szezonos vagy egész évben van edzés? Hány év körüliek vannak?
kötél? kötél + valami csáklya a végén? Balta? Fűrész? vagy csizma? valami más?
A belvárosi részekre tudom, hogy nem lehet beevezni, de pl. Dunaharasztinál, és a Római partnál van csónakház. Meddig van a határ?
Most megyek jövő héten.
Úgy tudom pl aki atevezte az óceánt magyar srác annak ilyen volt. Hasonló kéne csak fele akkora Balatonra vagy Dunára esetleg Tisza Hol lehetne ilyet kapni?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




