Piercing - Gyakori kérdések
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
8 hónapja van meg a köldök piercingem. Kenegetem tetrán krémmel, fújom Octenisept-el de egyszerűen nem akar be gyógyulni. Arról nem is beszélve hogy valami halvány sárgás szagtalan váladék jön belőle. Egyébként orvosi fém piercingem van nem titánium. Valakinek volt már...
Egészség » Egyéb kérdésekMiután begyógyult már egyáltalán nem zavart? Mi a helyzet a többi piercinggel?
Szépség és divat » Egyéb kérdésekBiztos mindenki akar majd fulit hordani?
Szépség és divat » ÖltözködésEnnyire fontos ekszer a fulbevalo?
Szépség és divat » ÖltözködésHasi ultrahangra kell mennem mert fáj a hasam alja meg a jobb oldalam és az lenne a kérésem ilyenkor ki kell venni a köldök piercinget? Mert az a baj csak akkor tudom kivenni ha fürdök anélkül nem nem tudom más is vagy így vele akinek van köldök piercingje? Ha nem...
Egészség » Egészségügyi ellátásokSzeretne minden lany fulbevalot elobb vagy utobb?
Szépség és divat » ÖltözködésFogyàs segitö piercinget rakatnàk be ,de még nem vagyok100%magabiztos,van tapasztalata valakinek?
Fogyókúrák » FogyasztószerekMár egy ideje gondolozok ezen az intim piercingen. Akinek van esetleg valami tapasztalata tudna mesélni hogy mennyire fáj vagy hogy megbánta-e?Valamint a következő napokra, hetekre is kíváncsi vagyok vele.Vagina piercing
Szépség és divat » Egyéb kérdésekJobb minel elobb megcsinaltatni, kilovetni a fulet?
Szépség és divat » Öltözködéstudom hogy nem a legszebb de én szeretnek es le is fogok persze fogyni de mar nincs annyi idom. ha most szuratnam begyógyulna nyárra es közben fogynék.
Szépség és divat » Smink és kiegészítőkMeg miért szereti őket? Esetleg van valami extrémebb?
Szépség és divat » Tetoválás22 vagyok. Ez pozitiv vagy inkabb negativ iranyba tolja egy helyes ember kisugarzasat, kulsejen? (Am jol allna) Jo a stilusok is es izmos is vagyok (+188cm)
Szépség és divat » Egyéb kérdések(Mindezt meg nem magánemberként, hanem cégként, Facebook hirdetésben.)
Politika » Törvények, jogKb. 3 napos köldök pc körül, közvetlen a szúrás körül lila, az összekötő pont (két pc pötty közötti bőr) sárgás. nem gennyedzik, 1x vérzett és akkor folyt ki genny. Nem fáj kivéve ha piszkálom. Mára megjelentek pöttyök a felső pc rész felett, irritációra vagy...
Szépség és divat » Egyéb kérdésekVan aki csak divatbol van aki jobban erzi magat fulikkel?
Szépség és divat » ÖltözködésRosszul vagyok a látványtól, hogy közelít felém egy tű és belémszúrják. Más esetben segít az elfordulás, de az orrom ugye az arcom előtt van. Ezért évek óta halogatom a dolgot, pedig nagyon szeretnék. A fájdalommal nincs bajom, a legtöbb szúrást kellemesnek érzem, de a látvány borzalmas…
Szépség és divat » Smink és kiegészítőkNem arra gondolok, amikor a piercer házhoz megy, hanem amikor valaki mondjuk a barátnőjének szúrja ki a fülét, orrát, stb
Szépség és divat » Smink és kiegészítőkMinden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




