Pisilés - Gyakori kérdések
Keresés egyéb kérdések - egyéb kérdések témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Elmentünk iszogatni a barátommal. Beültünk egy bárba, ő megivott 2 sört én meg egy koktélt. 1 óra volt a haza út. Pisilt indulás előtt, utána a buszon is nagyon kellett neki, pisilt mikor leszálltunk meg utána hazafelé sétálva is kellett neki.
Nem értem, hogy akik azt mondják, hogy megmondtam a páromnak, hogy ülve pisiljen otthon azok mikor látták, hogy hogyan csinálja a párjuk? Mennek utána a wc-re és ellenőrzik? Vagy amikor felmerül a kérdés, hogy láttam-e már a párom pisilni. Miért kellett volna látnom?...
Értitek, pl néztek egy filmet a párotokkal. Felálltok szó nélkül? Nem kérdez semmit? Vagy napközben hogy csináljátok?
Hagyjátok lógni vagy hova teszitek? Pisilésnél ugye ne legyen pisis. Kakilásnál meg pláne, de nem mindig kényelmes félretartani.
Volt olyan, hogy nagyon kellett és vissza kellett tartani? Nektek azért elég egyszerű kicsapni bárhol. Ha igen hogy történt?
Mennyire tabu? Vagy akik csinálják már megszokták és nem is szólnak semmit?
Elhívottt randizni sétálni. Ez romantikus, csak nem tudom hol tudok majd pisilni, bokorba nem akarok, nehogy elítéljen meg amúgy sem.
Én nem merem mondani és ez nagyon rossz. Kész szorongást okoz. Mindig várom, hogy a másik megkérdezze, hogy megyünk-e pisilni/mosdóba. Miért lehetek ilyen zárkózott ebben? Másik lazán közlik ezeket a dolgokat.
Mások erről nyíltan beszélnek, de én nem. Miért lehet bennem ez a gát?
Hétvégen tapasztaltam egy buliban. Nem is voltak feltétlenül részegek.
Fiúk sokszor pisilnek olyankor, akár utcán is.
Nekem jó érzés, főleg amikor már nagyon kell és végre pisilek. Nektek is jó érzés? Szoktátok tartogatni?
Te bele szoktál?
Emelt angol szóbelire várok, de nagyon kell pisilnem. Még soha nem voltam ebben az épületben,így nem tudom merre van a mellékhelyiség. Nem merek felállni, járkálni és kérdezősködni meg keresgélni, remélem itt valaki tud segíteni, hogy csak gyors ki kelljen sprintelnem...
Volt, hogy nagyon kellett pisilnetek és nem tudtatok? Néhány ismerőssel történt ilyen. Kort és nemet is írjatok légyszi.
Akár lustaságból, kényszerből, vagy csak azért, mert jó érzés számotokra visszatartani. Nálam mind a 3 verzió játszik. Én átlagosan 3-4 órát simán visszatartom, ha lusta vagyok kimenni/felkelni. F 27
Láttam, hogy voltak akik ott pisiltek. Rengeteg helyen volt wc, szinte minden 2. lépésnél. És nem kellett sokat várni. Miért kell a bokorba, hogy utána ott bűzölögjön?
Benzinkúton láttam, hogy nem ment wc-re, hanem a fűbe.
Múltkor mentünk egy nagyobb társasággal és három fiú is pisilt a bokorban a csoportból. Nem valami gusztusos.
Inni nyilván muszáj, így pisilni is, de hogyan oldják ezt meg? A mínusz fokokban, nagy ruhában, stb...
Pl én nagyon szégyenlős vagyok, csak szüleim/barátaim jelenlétében mondom, ha pisilnem kell. Ha idegen emberek között vagyok, inkább órákig tartogatom, csak ne kelljen kikéretőznöm.
Gyakran látni ilyet? Még nőktől is?
Nem csak arról van szó, hogy szeretem szabadban csinálni, hanem kifejezetten élvezem. Annyira szabad, férfias érzés. És úgy még jobb, ha többen együtt pisilünk. Más is van vele így?
Ha valaki ezt mondja, hogy wc-znem kell az pisilni vagy kakilni megy?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




