Kezdőoldal » Keresés

Teljesítmény - Gyakori kérdések

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
A TISZA hazahoz 16,4 milliárd eurót. Ez hatalmas teljesítmény?

Megmondom őszintén, ekkora sikerre nem számítottam, pláne ilyen rövid időre alatt. Ráadásul kiderült, hogy minden hazugság volt, amivel az előző kormány riogatott, eddig a korrupció miatt blokkolták ezeket a pénzeket.

Politika » Magyar politika
30
Létezik szélsőbaloldali/liberális/pride-os túra?

Tavaly elmentem Kitörés túrára, ezáltal szerény kis közösségemben el lettem könyvelve radikális jobbosnak, mindazonáltal szeretném bizonyítani, hogy nem vagyok náci, ezért gondoltam biztos van valami a politika mérőlécén balszélre eső ilyesféle összejövetel, ahol részt vehetnék.

Politika » Magyar politika
2
Mennyire jó döntés egy 8 éves kisfiúnak elektromos quadot venni aminek 1300 Watt a teljesítménye?

Szüleim ilyet akarnak venni öcsémnek, vidéken élünk falun valamint tanyás vidék van közelünkben. Nem veszélyes ez?

Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek
13
Hogy értékeled a Fidesz kormány teljesítményét 2010-2026 között? Megfelelően fektette vissza az adófizetők pénzét stb?

Magyarország hozzávetőleg 45-50 milliárd euró nettó (befizetésekkel csökkentett) támogatást kapott az Európai Uniótól 2010 és 2025 között. Bruttó összegben ez az érték meghaladja a 65-70 milliárd eurót, a különböző időszakos keretköltségvetések folyósításait összesítve.

Politika » Magyar politika
10
Akkus funyirot melyiket ,milyen markat,nagyobb teljesitmenyut?

Nagy kertem van, ritkan tudok csak fuvet nyirni,eddig a fukasza volt a legjobb! Mivel a berantoja tonkre ment, az elektromosnak a kondenzator vezeteke szakadt el ,most probalkoznek az akkussal!

Otthon » Kert
1
A Krétában a tanár teljesítmény értékelés anonim?Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák
11
Köpött már be titeket random kamuprofil/ rosszakarótok mondjuk a főnökötöknek vagy baráti körnek?

Nekem most volt egy nagyon ciki szitum. Kommenteltem valahova elég dühösen, és az instámon látszódott, hogy én egy adott szervezetnek a tagja vagyok. És ennek a szervezet vezetőjének egy random kamuprofil screenshotolta a kommentem. Nem lett belőle semmi, de kínos...

Emberek » Emberi tulajdonságok
2
Az Orbán-rendszer pénzszórási, rongyrázási, stb gyakorlata az szinkronban volt a magyar gazdaság teljesítményével?

Vagy kívülről, pl orosz forrásból is történt ennek a feudális jómódnak a finanszírozása? Száz (ezer) milliárdok lettek kiszórva médián keresztüli hazudozásra, uszításra, akkor itt voltak a polgárpukkasztó luxizások, stb. Volt mindennek saját erős fedezete, ami tehát...

Politika » Magyar politika
3
Egy csiszológépnél mennyire számít, hogy milyen teljesítményű?

Kb azonos rpm, azonos nagyság, és ha csak nem elírás, akkor nem értem az egészet.Hogy lehet az egyik 135W, a másik pedig 1500W ?Mit jelent a gyakorlatban, hogy 10x nagyobb teljesítményű?1, 135W 2, 1500W (az ára alapján nyilván gagyi, ezt gondolom, de most csak...

Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések
2
Magyarországon miért raknak ennyi pénzt a fociba ha közben nincs semmi értékelhető teljesítmény?

Tisza is folytatni fogja a focisták eltartását?

Politika » Magyar politika
11
Lehetséges, hogy laptop nem hűt hirtelen?

Egyik nap még minden probléma nélkül működött a laptopom a következő nap pedig elképesztően belassult, nem csak a programok hanem maga a gép. Megpróbáltam újraindítani, de csak beakadt és nem is akart semmit se csinálni. Eddig lehetett hallani, ahogy nagyon halkan zúg...

Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek
3
El kell ismerni Magyar Péter teljesítményét hogy mennyi mindent ért el 804 nap alatt a nulláról?

804 nap alatt Magyar • Megsemmisített 5 bábpártot az ellenzékben • Megsemmisítette a Fidesz-kdnp kormányt • 2/3-os többséget (199-ből 141 mandátumot) szerzett a parlamentben kormányzati/civil szervezetek/alapítványi pénz nélkül Elutasította az ellenzék gonosztevőjét a...

Politika » Magyar politika
20
Az elöző telefonom deadbootos lett 4 év után ami egy poco x3 pro volt.?Hasonló teljesítményben -vagy ha kicsivel jobb az előny- miket javasolnátok...

30-40k-nál ne legyen több használtan.Jelenleg samsung 20fe néztem ki.Van ennél jobb opció?

Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok
0
A találati listáról 2 kérdést eltávolítottunk. Amennyiben betöltötted már a 18. életévedet, megtekintésükhöz kattints ide!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!