Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen türelmetlenek az...

Miért ilyen türelmetlenek az emberek, miért rohannak ennyire az utakon?

Figyelt kérdés
Mentem az úton előttem piros ezért lassabban mentem, mögöttem már dudaltak nyomtak lefelé... Aztán megelőzőtt és a hülyélye ott állt a piros lámpánál. Én nagyon lassan kényelmesen vezetek
2019. júl. 26. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Sok a frusztrált ember.
2019. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

No a nagyon lassan, kényelmesen vezetek is egy rémálom. Engem is előbb fognak lassú hajtásért büntetni, mint gyorsért, de azért minden észszerű ok nélkül senkit nem tartok fel.

Ha nem egy barom dudált rád, akkor lehetséges ok: Mögötted nem tekerik fel a szőnyeget, nincs vége a világnak. Ha nagyon lassan gurulsz előre, esetleg mások nem jutnak át a kereszteződésen miattad. Beragadnak. Nem aki mögötted jön, de egy egész sort lassú haladásra kényszerítesz így, és még 4-5 autó is át tudna menni esetleg a szabad jelzésen.

És vagy beragadnak a kereszteződésben, és akkor a keresztirány fog anyázni, vagy szabályosan várnak, hiába zöld, és akkor mögötte fog valakinek elszakadni a cérna.

2019. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
3-as válaszoló az a típus, akit nem szabadna emberek közé engedni, és aki miatt kötelezővé tenném a pszichológiai vizsgálatot is jogsi adás előtt.
2019. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg én is megelőztelek volna, ha helyismerettel rendelkező utakon haladunk. Sajnos nem egyszer, nem kétszer, rengetegszer jártam már úgy, hogy a magadfajta "kényelmes" sofőrök, látva a piros lámpát, annyira lassan gurultak, hogy lekéstük a zöldet. Miskolci utca tipikusan ilyen, hosszú egyenes, jól látható lámpával távolról is. Ha itt nem mész 50-55km/h-s tempóval (látva a piros lámpát közben), akkor lemaradsz róla, mert nincs túl hosszú zöld.
2019. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!