Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 kategóriáju jogosítvánnyal...

A2 kategóriáju jogosítvánnyal milyen motorokat vezethetek?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok mit ajánlotok

2019. júl. 27. 00:02
 1/4 $$$$$ ***** válasza:
Na most azt se tudjuk milyen stílusban gomdolkodol. Tehat írj stílust.Mivel igy sok minden lehet... Addig is az A2 : 35 KW ot azaz 48 LE teljesitmenyt meg nem halado motor kerekparra jo. De ha a suly KW arany nem jon ki 0,2re vagy az alattira akkor hiaba 35 KW...
2019. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Veteran, pl mz pannonia ilyesmi stilus
2019. júl. 27. 12:07
 3/4 $$$$$ ***** válasza:
Fuh na most a veteránokban nem vagyok othol annyira. De nezd meg azt amit leírtam. És amelyik azoknak a feltételeknek megfelel az benne van az A2 ben. Egyébként szerintem veterán motorbol sok lesz benne. De a vetaranokban pont nem vagyok othol annyia minden masfajta motorban igen . De a veteranokat nem ismerem😅. Csak az alapokat mz,etz, pannonia stb...
2019. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyanokat, amiknek maximális teljesítménye 35 kW, illetve nem haladják meg a 0,2 kW/kg önsúly határt.
2019. júl. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!