Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda nsr 125 r, jó választás?

Honda nsr 125 r, jó választás?

Figyelt kérdés

Szóval találtam egy motort, ami nekem nagyon megtetszett. Szerintem egy kicsikét foglalkozni kell vele de ez nekem nem probléma mert van egy hely ahonnan mármilyen alkatrészt betudok szerezni és van is egy ismerősöm akivek bármit megtudunk csinálni.


Róla lenne szó: [link]


Annyi lenne a kérdésem hogy szerintetek mit bír az a 30le? Nekem ez a motor elsősorban csak stunokra kéne.. Megakarok tanulni egykerekezni meg ilyen kis trükköket amit ezen nagyon jól meglehet. Viszont lehet néha-néha elmennék vele egy kb 250km-es útra ahol szinte végig autópálya van.. Bírná a kb 120-130at utazóba? Mi a véleményetek róla? Esetleg mást tudtok ajánlani ez helyett ezekre a célokra?


Előre is köszi, nem rég fogtam bele ebbe a motor szakmába, kezdő vagyok. Bocsánat a tudatlanságomért.


2019. júl. 27. 00:29
 1/1 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Ezzel egykerekezni művészet. Főleg kezdőként. Le kéne attételezni de. akkor oda a vágyott 120-130, ami amúgy is álom mivel a valós vegsebessege kb 140-145. 30 lóerős sose volt ez... Az aprilia rs meg a cagiva mito talan tudott annyit uj korában...
2019. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!