Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi szinten vezető emberek!...

Napi szinten vezető emberek! Ti hogy reagálnátok egy ilyen autóra a forgalomban?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést mert lehet ilyen rendszámom lesz.

Szóval mit csinálnál ha látnál egy fehér bmwt olyan rendszámmal hogy eysan-1? Szerintetek érdemes költenem rá (feltűnő)? Lekérdeztem és ilyen rendszám nincs még, a kedvenc sorozatom miatt lenne ilyen. Forgalomban hogyan viszonyulnátok egy ilyen kocsihoz? Pl ha látnátok hogy világít a féklámpája akkor ti is fékeznétek, vagy elsőbbséget adnátok neki ha kresz szerint szükséges, szólnátok valamit?

Őszintén,

23/L



2019. júl. 30. 10:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy mi a rendszam. A kutyat sem erdekli.
2019. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%

Arra gondolnék, hogy apucinak még erre is volt pénze...


Tök gagyi egy sorozat miatt egyedi rendszámot csináltatni. Majd évente másikat csináltatsz, ahogy jönnek ki újabb, kedvencebb sorozatok?

2019. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
10 eve ez a kedvenc sorozatom, változni már nemfog. Amiatt csináltatnék egyedit h feltűnő legyen
2019. júl. 30. 10:34
 4/32 Armstrong01 ***** válasza:
91%
Visszakézből leszarom, ugyanolyan közlekedő mint a mellette lévő suzuki..
2019. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Mi az az eysan amúgy?
2019. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha előttem menne egy ilyen BMW, lehet, hogy még akkor sem olvasgatnám a rendszámát. Ha esetleg elolvasnám, fingom nem lenne mit akar jelenteni, aztán mennék tovább a dolgomra és valószínűleg már fél perc múlva sem emlékeznék rá. Ezért aztán teljesen felesleges százezreket kidobni az ablakon, ugyanúgy el fogsz veszni így is az autók áradatában, mint egy normál rendszámmal.
2019. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

ma 10:50 ezel című sorozatból a főszereplő csaj neve;)


hát szomoruan olvasom hogy leszarnátok a rendszámomat:(

2019. júl. 30. 10:52
 8/32 anonim ***** válasza:
70%
Én telibe szarom kinek mi a rendszáma, sőt az egyedi rendszámok 20 éve is cikik voltak. Szomszédomnak egy 20 éves bmw-je van CARGO-01 rendszámmal, sztem ennél gagyibb dolgot még életemben nem láttam.
2019. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
hát én nagyon nem szarnám telibe. ha egyedi rendszámot látok akkor mindig próbálok kontaktusba kerülni az autó sofőrjével. láttam már Evi-123 at, enjoy-1 et, wilu-01 et, beast-1et, lego-06ot és még sorolhatnám.. nekem ezek fura dolgok.
2019. júl. 30. 10:58
 10/32 Beviz Elek ***** válasza:
87%

Nem tudom mit takar az eysan, de ha tudnám sem foglalkoztatna. Valakinek az volt fontos hogy 400ezret egyedi rendszámra költsön, ez egyéni fontossági sorrend.


Sehogy nem reagálnék erre

2019. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!