Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 30 vagy 50es korlát van?

30 vagy 50es korlát van?

Figyelt kérdés

Budapesten, az Ujszász utcában, nem a mellékutcái, hanem ami megy a sörfőzde felé is, 30 vagy 50es övezet van? Ha valaki jár arra írja meg legyen szíves.

Céges autóval voltam 50környékén, de a rendőrök mikor elhaladtam előttük nagyon mosolyogtak a traffi mögött. Félő hogy megbüntettek. Válaszokat köszi :)



2019. júl. 31. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megállítottak? Ha nem, akkor kétlem, hogy utólag kapnál bírságot. Lehet valami vicceset mesélt egyik a másiknak.
2019. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ott figyelt hátul a traffi mellettük. :D:D

Ebből gondoltam rá hogy poénos volt lehet nekik a 30nál az 50. Az a baj hogy fogalmam nincs mennyivel lehetett menni ott, mellékutcáiba amik belőle nyíltak azok 30asok voltak azt láttam, de az ujszászon semmi rá utalót.

2019. júl. 31. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most megnéztem google mapsen. Csak a mellékutcákban van kirakva a 30-as zóna. Egyébként 30-as táblánál 48-tól büntetnek.
2019. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, mellékutcák azok végig 30as zónák voltak, főútja lehet akkor 50es? Egy szem tábla sem volt, kivéve főút merre vezet táblánál éles kanyarba a 30 kivolt még téve de ennyi.
2019. aug. 1. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Táblát nem láttam sehol. Ha csak valahol az utca végén nem volt kitéve zónás tábla, akkor 50-es sebességhatár van, hiszen lakott terület.
2019. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!