Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 9-10 éves benzines Honda...

9-10 éves benzines Honda Civic megér még 2,5 milliót?

Figyelt kérdés

Viszonylag ritka, fürge, autóra van szükségem, így jött képbe a Honda, már a 3. modellt vitték el előlem, mondjuk én is tehetek róla mert az első kettőnél nem tudtam sofőr keríteni fel Pestre, és még rendszám sem volt rajtuk.

Mit tud ez az autó, hogy szinte sokan a full extrás modelleket keresik, és az alap vagy kis felszereltségűek mind bent állnak a Használtautón hónapok óta? Oké, hogy japán autó, de ennek a 8. generációnak a karosszériája Angliában készült, ezért nem értem.


Szeretnék egy ilyet én is, de manapság ennyiért még jó vétel lenne? Nyilván egy Ford vagy Opel nem említhető egy lapon a Hondával.


2019. aug. 3. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

2.5 milliót nekem nem érne meg. Annyiért rende Skoda Octaviat-t kapsz. Az is van erős motorral, és akkor fürge.


Mondjuk én a nagy autókat szeretem, nekem a kocsi legyen kényelmes, nagy, amennyire lehet műszakilag egyszerű és megbízható.


A kanyarsebesség pl hidegen hagy.


De lehet, hogy nálad mások a kritériumok :)

2019. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen, persze adott összegért mindenkinél másak az elképzelések.
2019. aug. 3. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:

8. generáció, az a szopottgombóc formájú "ufós" (vagy milyen?) formájú, ugye?

10 éves alsó-középkategóriás kompakt autóért nem adnék ennyit, még ha annyira full-fullos is és annyira fürge, hogy mindenkit letolsz vele az útról. 10 év az 10 év, bőven nem új autó már.

Az elvakult lelkes rajongótábor miatt árazzák túl. "Ford vagy Opel nem említhető egy lapon a Hondával" Ha így gondolod, akkor mi a kérdés?! Csengesd ki a felárát és ne nyavajogj!

2019. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!