Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem mondani 180...

Tudnátok nekem mondani 180 lóerő feletti autókat, amikből használtan 2 millió alatt lehet jót venni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ne terepjáró legyen, hanem inkább ilyen sportosabb, évjárat mindegy, de azért 2000-res évek alá már ne menjen, lehetőleg ne német autók legyenek (mercedes még belefér), sedan, coupe, vagy ferdehátú legyen.

2019. aug. 4. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Toyota Celica 1.8 TS
2019. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Audi A4 1.8T
2019. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Tudom írtad, hogy ne német autó legyen. De az 1.8T szerintem az egyik legmegbízhatób ilyen szempontból.
2019. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan német, de ha akarod, legyen spanyol: Seat Leon 1.8 motorral, cupra, az 225 lovas. Mint a TT-nél is. Vagy az S3.

Type R szerintem nem nagyon lesz annyiért. A Toyota 1.8 TS 192 lovas, Corollában is van. Nem tudom, hogy a Clio Sport v

2019. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van e annyiért.
2019. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!