Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megane 1.6 limousine...

Renault megane 1.6 limousine indítókártyás. Kérdés lent?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ,hogy ezt most tapasztaltam mióta meg van az autóm ,hogy normális , mivel indítógombos , de ha nincs benyomva a kuplung akkor nem indul el csak a rádió és a világítóberendezések. csak benyomott kuplunggal indul el maga az autó , hogy ez normális vagy ez már valami hiba lenne? Akinek esetleg ugyanez az autója van hát ha többet tudok segíteni :)Eddig mindig benyomott kuplunggal indítottam és ezt így sose vettem észre

#Renault Mégane #autó. indítókártya
2019. aug. 5. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1.6 szívó Grand sénic-em van szintén kártyás. Ez a műszerfalon ki is írja, hogy indításhoz nyomja be a kuplungot. Úgyhogy normális, ezeket így találták ki, hogy benyomott kuplunggal indulnak.
2019. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Akkor megnyugodtam
2019. aug. 5. 13:20
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Ez egy biztonsági funkcio,hogy ha sebességben van az autó nehogy úgy indits rá!Teljesen normalis
2019. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális igen. Én minden járművet amúgy benyomott kuplunggal indítok. Angolul ki is írja, hogy indításhoz a kuplungot vagy a féket kell benyomni.
2019. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!