Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2,5 millió forintból milyen...

2,5 millió forintból milyen autót vennétek/ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kizárólag benzinest vennék, napi használatra. Dinamikus közlekedés fontos. Autópályára havi 1x vinném kb 500 km oda-vissza.

Eddig amiket nézegettem Mazda 3, Opel astra H 1.6 motorral.

Miket tudnátok még ajánlani?


2019. aug. 5. 18:07
 1/4 Barnabas333 ***** válasza:
Kia ceed, Hyundai i30, de a Mazda is jó csak a rozsdára figyelj. De mindent csak 1.6os motorral.
2019. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kia Ceed/Hyundai I30

Amelyik jobban tetszik

2019. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Fluence-t vettem és nem bántam meg.

Van olyan jó mint német konkurensei és mivel “német párti” országban élünk így amennyivel olcsóbban megvettem a német márka társak áraihoz képest, hogy belefért egy nagyobb szervíz. Nem mintha kérte volna, de én olyan vagyok, hogy ha már a legkisebb kopogást hallom viszem szervízbe. Tudom tudom, utána nézhetnék én is a problémának, de se időm se tudásom nincs hozzá. Azért (is) dolgozunk ilyen keményen, hogy megtehessük, hogy rendben tartsuk az autónkat. Elvégre az életünkkel játszunk mindig mikor beülünk.

Bocsi az offért.

Ha pedig túl nagy a Fluence ott a kistesó Megane. :)

2019. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Valami minél olcsóbb Suzukit pl, a maradék pénzt meg elkölteném fontosabb dolgokra.
2019. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!