Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 Compact-ról mi a...

BMW E46 Compact-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az E36 Compact régi motorjait nagyon strapabíronak tartják.
2019. aug. 5. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyámnak egy 320td-je van már 2013-óta és semmi baj nincsen vele műszakilag,pedig szinte minden nap megy vele egy 95-100km-et...A nagyobb baj az,hogy iszonyatosan ocsmány egy autó,sőt a multipla,meg a pápaszemes merci után nálam abszolút a harmadik helyen van,de,ha ezzel te meg tudsz barátkozni akkor oké.Szóval a 320td verziót csak ajánlani tudom,az e36 motorja valóban strapabíró én nekem e36 316i bolt az első kocsim és bizony rúgtam neki rendesen évekig,és nem nagyon lehetett tönkretenni,azoknak a kocsiknak csak a rozsda volt a veszte,az enyémnek is az lett meg "driftelés"...
2019. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem BMW
2019. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, mindig kacérkodom a gondolattal, veszek egyet.. de nem akarom szivatni a karosszéria lakatosom, mindig mondja, hogy már csak karambolosokka foglalkozik.. szerintem megkergetne ha vennék egy ilyet.. pedig tetszik, még a 316 is.
2019. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint egy sedan, csak kevesebb ajtóval és sokkal rondább. Ez csak a kaszni, a motor ugyanaz mint másban.
2019. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!