Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen motor mennyire...

Egy ilyen motor mennyire használható?

Figyelt kérdés

Van egy B2es jogsim és leakarom rakni a 125cm3-ig jó motoros jogsit mellé és elkezdtem a motorok között nézegetni.


[link]



Kinézetre ez a stílus tetszik a legjobban és árban is megfelel. Egy ilyen motor mennyire használható?


Ez alatt azt értem, hogy mondjuk ezzel a 124cm3 motorral fel lehet venni autópálya tempót? Azaz 100-130km/h-t?


Ha nem ezt, milyet ajánlanátok hasonló stílusban ebben az árkategóriában újonan vagy max 2 éves használtak közül?



2019. aug. 5. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen előírás hogy annyit kell menni autópályán.

De ez a motor jó ha 90-et megy .

2019. aug. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ktm dukeal vagy super socoval jobban jarnal.
2019. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha sebességre mész akkor olyanokat nézegess ami nem léghűtéses mivel ezek általába 2 szelepesek meg utazójuk 80-90 körül van a vége meg 115-120

aminek vízhűtéses blokkja van az általába 4 szelepes ebben a kategóriában es ezek 11kw-osak, ezek már bírják a 100-as utazó tempót és egy kis átalakítással kilehet hozni 110-115 ig is


ajánlok párat

-honda varadero 125 ez egy drága de biztos csalódásmentes motor, v2-es blokkja van 8 szelepes nagyon szépen megy egyedül a súlyával van gond ami miatt nem szereti az emelmedőket

-honda cbr 125 kicsi könnyű és nagyon erős ezzel nem lesz gond a sebességgel és még ólcsó is

-yamaha yzfr 125 ez egy cbr csak yamahába és drágább

-yamaha wr 125 ha kicsit terepezni is kéne, drága de fiatalos

-ktm duke 125 mindenki szereti csak jót lehet hallani róla

-ktm rc125 ez a sportmotor a ktm-nél, ára miatt én nem ajánlom

-hyosung gt 125 v2 könnyű és 600-asnak néz ki, szerintem sokkal jobban megérné mint egy sportmotor mivel a cbr kivételével mindnél olcsóbb és érzésbe sokat ad a v2

-ksr moto tr 125 / beta rr 125 lc / fantic caballero / rieju marathon 125 pro ezek lényegeben mind yamaha wr kategória

2019. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!