Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon kenyelmetlen lenne...

Nagyon kenyelmetlen lenne 189cm-hez egy sportmotor?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam egy Zx-6R vasarlasan a 2000-2004-es idoszakbol. De sok helyen olvastam, hogy nem a legkenyelmesebbek ilyen magassaghoz. Errol mi a velemenyetek? Ha szerintetek nem jo akkor milyen hasonlo kategoriaju motort ajanlanatok?

2019. aug. 6. 09:22
 1/3 $$$$$ ***** válasza:
Fuha magas vagy , neked talan elmenős lesz még. Rá kell ülni es megnézni. De nekem pl.minden sport motort kenyelmetlen ezert is supermotozok de meg ezek is lehetnenek nagyobbak XD. (203 cm vagyok). De szerintem neked is kicsi lesz. A sport mocik olyan 180 cm ig ,,kenyelmesek". De azert probald ki
2019. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mickbro ***** válasza:
Nem vészes...semmi gond, ha nem akarsz nemzetközi túrákra menni. Én 183cm vagyok és gsxr600 om van. Nekem az ujjaim zsibbadnak 80 km után, de ez egyén függő. Nem szívesen motoroznék el görögbe vele, de 200 km v 300 km- es tura nem probléma. Ezek sport gépek nem túra masinák.
2019. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi a segitseget. Nem tervezek vele hatalmas turakat, foleg MO-n belul hasznalnam azt se minden nap :D
2019. aug. 6. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!