Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hoolywood honda vs motovloggerek?

Hoolywood honda vs motovloggerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsit furcsa kérdés, de nem tudom hogy ez csak nekem tünt e fel. Na most ugye sok motovloggernek a leírásában be vannak linkelve más motovloggerek csatornái. Régebben ott volt HH is vattásnál, r2v2-nál és a többieknél is. Aztán felrakta a miért utáljuk a rendőröket videóját amiben ugye a sumshot crew-ot szídta. Nagyjából ezzel a videóval egy időben kikerült vattás drónos videója ahová oda kommentelt a sumhot crew és vattás láthatóan szimpatizált velük. Ezután eltüntek vattás leírásábol a vloggerek csatornái. Más vloggertől pedig csak HH tünt el. Létezik hogy e miatt már nem szimpatizál a vloggerek többsége HH-val? Amit megértek egyébként mert szegény HH nagyon álomvilágban él a rendőrökkel kapcsolatosan de az már más kérdés. Csak arra vagyok kíváncsi hogy ez csak nekem tünt fel vagy csak túl sokat látok bele.

#rendőr #motor #YouTube #leírás #motovlogger #hoolywood honda #r2v2 #sumhot crew
2019. aug. 7. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak neked tűnt fel, de az is lehet, hogy mások is észrevették.

A szerény véleményem szerint az emberek többségét meg nem érdekli.

2019. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt se tudom miről beszélsz! :D


Én abban biztos vagyok hogy slepper üzemmód, és akkor ha senki nem selyt semmit akkor van nyugodság! XD

2020. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!