Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagymotor fenntartása?

Nagymotor fenntartása?

Figyelt kérdés
Meg lett a nagymotoros (A korlátlan) jogsi. Mennyibe kerülne egy nagyobb (mondjuk 600-as) motor fenntartása éves szinten? Vagy egy még nagyobb, sportmotoré (1000 ccm fölötti Suzukikra , Kawasakira gondolok) Jelenleg egy 250-es Yamahám van.

2019. aug. 7. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha magad csinálsz apróbb dolgokat lánccsere, olajcserék, fékbetétek, gyertyák, az sokat számít, én szelephézagra, állapotfelmérésre, és kerékcserére megyek szerelőhöz.

Fogyasztás egy ezres gyorsaságinál annyi mint egy

közepes személyautóé, és vezetési stílus függő, illetve egy hátsó gumi nálam közelít a 80ezerhez, utcai sport, két szezont úgy bír ki Áprilistól, Október/Novemberig hogy figyelek a tempóra, más különben évente cserélhetném.

Az adó nálam 40e évente, én két részletben fizetem.

2019. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kötelező szervizzel, biztosítással, teljesítmény adóval valamivel kevesebb mint 100e Ft/év.

765 ccm / 120 LE, B2 fokozat.

2019. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

+infó:

Fentiekben nincs benne a benzin, a kopó cuccok ( pl gumi, lánc ) tehát egy olyan szezont feltételez ahol csak kötelező költségek vannak 1db szervizzel, benzin ktg nélkül.

2019. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!