Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismer valaki Budapesten olyan...

Péter650803 kérdése:

Ismer valaki Budapesten olyan megbízható autószerelőt aki úgy is elvállalja a munkát ha én viszem az alkatrészt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Persze a javításra meg vállaljon garanciát...
2019. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megbízható, akkor nem dolgozik hozott anyagból.
2019. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Biztos van. Csak ne várj garanciát... Én se szívesen csinálom hozott cuccal...
2019. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez a "nincs rá garancia" egy parasztvakítás. Akkor most elárulom miről is van szó.......... és ezért keresek BECSÜLETES szerelőt mert aki csak úgy vállal munkát, hogy ő adja az alkatrészt az konkrétan lehúzza DE NAGYON ! az ügyfelet. Hogy miért?

Ezért: Az alkatrész nagykereskedők jelentős!!!! kedvezményeket adnak már kisfelhasználóknak is 20-55%-ig. Nekem van egy kis cégem 5 elég régi autóval és sokat javíttatgatom. Ez még nem egy hatalmas partner mégis kapok az alkatrészekre 50% kedvezményt. A szerelőknek is megvan ez a kedvezmény, de természetesen nem adják tovább a kuncsaftnak hanem lenyelik. Számszerűsítve: Ha mondjuk cseréltetsz egy alkatrészt azt neked felszámolja 100,000.-Ftért és Ha utánnakérdezel a kereskedőnél neked is annyit fognak m ondani. Ő megkapja 50,000.-ért majd közli veled, hogy ő olyan olcsón dologzik, hogy ezt beépíti 20,000.-ért. Te boldog vagy hisz olcsó a szerelő, csak közben át vagy vágva 50,000.- Ft-al. becsületesebbnek gondolom, ha azt mondja a szerelő, hogy nem 20,000.- hanem 40,000.- és vihetem az alkatrészt. A garancia meg mindegy hisz ugyan onnan veszük az alkatrészt. A rafináltabb szerelők még azt is eljátszák, hogy a számlát a teljes összegről kérik ezt neked be is mutatják és a kedvezményüket visszatértítésként kapják meg amit már te nem látsz. Úgyhogy ha "olcsó" szerelőtök van aki csak saját maga biztosított alkatrészből dolgozik akkor már át is vagy vágva az alkatrész árának felével. Ezt tedd a munkadíjhoz és így gondold át olcsó-e?

Szóval a kérdés továbbra is az, hogy ha van olyan szerelő aki vállalja, hogy nem olcsó de vihetem az alkatrészt akkor azt ajánljátok be nekem légyszíves. Nem véletlenül írtam ezt a kérdést mert ritka az ilyen szerelő. Nekem Vácon van ilyen, de nem akarom oda kihordani ezért lenne jó ha pesten is találnék.

2019. aug. 9. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:

A fillérszexuáló szarrágó monlógját olvashatták.

Ja, és 50% senkinek nincs, 45% körül van a maximum az egyik ismert, országos lefedettségű nagykernél.

Nem tudom a kérdező mit dolgozik, de ő az nagy erkülccsősz bizonyára árrés nélkül,. beszerzési áron ad mindemt, és nulla forint a rezsióradíja.

Ennek a szerencsétlennek is csak az a pénz fáj, amit más keres meg.

2019. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, vannak ám szereld magad műhelyek!

Hajrá!


https://www.youtube.com/watch?v=b63b0shGcyk

2019. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lol
2019. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem csinálod meg magadnak? A legtöbb kisműhely sokat odaad a kedvezményéből...
2019. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne finomkodjunk...

Te nyomorék, zsugori türhő!

Szerinted csak munkadíj van? És az alkatrészen ne legyen árrés? Feleségül ne vegyelek B+ ?

Szerinted mennyiért lehet bérelni egy 3-4 állásos műhelynek alkalmas helyiséget havonta? Vagy mennyibe kerül megvenni?

Mennyibe kerül 3-4 csápos emelő. Mennyi a szerszámkészlet? Nem csak alap szerszámok, hanem az ilyen-olyan speciális szirszarok, amik márkaspecifikusak.

De mondhatnám a jogtiszta diagnosztikai szoftvereket is, tudod, ide kevés az ebayes ELM327 egy androidos "hibakódolvasó" applikációval.

Ezeket mind meg kell venni. A szerszámok kopnak, amortizálódnak. A veszélyes anyagokat szakszerűen tárolni kell (leengedett olaj, fagyálló, fékfolyadék). Elhiszem hogy otthon nagyon ügyesen kicseréled az olajszűrőt és az olajat, a fáradt olaj pedig majd levődik valahova, de ez nagyban nem megy.

Ezeket mind mind ki kell termelni, és ennek a forrása az árrés. Ennyike, kedves hisztos p__sa, még ha lóg valami a lábad között, akkor is, mert férfi ilyen hisztit nem művel.


Ha már 6000 Ft az óradij, az hú de sok... egy alkalmazottként dolgozó szerelő azért szeretne hazavinni óránként legalább 2000 forintot, de ha lehet, kicsit többet. Szorozd már ki a közterhekkel, add még hozzá a cég adóterheit, és majd rájössz.


Ha sokallod, ott a szereld magad műhely.

Vagy a Kalapácsos Józsi a sarki sufniban, lopott programmal, kendácsolt diagnosztikai kábellel, gyári leírások és robbantott rajzok nélkül. Számlát nem kapsz, garancia a kapuig. Lehet választani.

2019. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is értem az ilyen embereket...... Valami kényszert éreznek arra, hogy káromkodjanak szitkozódjanak, mert úgy gondolják ha lefikáznak valakit akkor már ők az erősebbek. Szerintem nem kommentelgetni kellene, hanem pszichológushoz menni, mert valószínüleg pszichoszomatikus stresszben vannak. Biztos velük is ígybeszéltek a szüleik, meg így beszél nek velük az emberek és azt hiszik ez a normális. Pedig ennek általában ők maguk az oka. Na ennyi kitérő...... Kedves válaszolgatók. Én értem, hogy mennyi költsége van az autószerelőnek. Én is vállalkozó vagyok, vannak költségeim, de ! Ezt nem egy hónap alatt kell behajtani a szerencsétlen kuncsafton... Továbbá te nem sokkallanád a kenyér árát ha 5,000.- Ft lenne /kg? De biztosan sokallanád, és nem érdekellne, hogy a pék elkezdené sorolni, hogy mennyi járulékot fizet meg milyen drága egy kemence meg hát az üzem is drága és drága a képzett pék. Szóval ennyi....
2019. aug. 14. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!