Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus II indítási hiba?

Ford Focus II indítási hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 hete vettem egy 2006-os sedan 2-es Focust 1.6 benzines 101 lovas verziót. Jól ment eddig de kicsit sokallom a fogyasztását tegnap pedig mikor indítani akartam az történt hogy beindult aztán 2-3 mp múlva leállt. Ha gázt adok nem nagyon reagál alig pörög van hogy puffog és ha leszállok róla megint 2-3 mp és leáll és benzinszag van miután kiszállok. Arra gondoltam lehet nem cseréltek benne régóta légszűrőt és az lehet mert arról olvastam hogy ha el van szennyeződve akkor nő a fogyasztás meg okozhat megállást is meg túl kevés levegőt kap az autó és túl sok benzint. Szerintetek az lehet vagy valami más? Volt valakinek hasonló tapasztalata? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. aug. 11. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem!

Ha cseréltek benne akkor jónak kell lenni.

A benzin szagot megnézted honnan jön?

De nem sokba telik a levegőszűrőt megnézni.

Lehet csepeg vagy folyik valahol a benzin, érdemes megnézni és megszüntetni mert azon túl hogy sok a fogyasztás, még ki is gyulladhat.

2019. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem tudom hogy mikor cseréltek benne. Megnézem akkor hogy nincs e elszennyeződve.
2019. aug. 11. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos van hibakód.

Lehet, egy lambda szondád rossz, ezért a túlfogyasztás.

Az szokott ilyeneket művelni.

2019. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Akkor azt is megnézetem majd.
2019. aug. 11. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy benzincső is elrepedhetett, az okozhatja a fent jelzett hibákat.
2019. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!