Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW -k ből melyek a megbízható...

BMW -k ből melyek a megbízhatóbb motorok?

Figyelt kérdés

Sziasztok eddig Audi tulaj voltam de gondolkoztam cserén (én nem az a ember vagyok aki lemondja a másik autómárkát) és 530d vagy 535d-ket néztem de a 535d ről nemigazán hallottam jókat ismerősök körében. Ez mennyire igaz? A 530d is jó lenne de azért 535d lenne az igazi. Benzinesek sajnos csak kevés van jó felszereltséggel stb. Bár nehéz lesz 3.0tfsi ből vissza dízelbe de már volt 3.0 tdi -m is szóval megszokható:) Évjárat olyan 2012-től 2015 ig.


Köszi a válaszokat!


2019. aug. 11. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél újat benzinmotorral
2019. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha lenne annyi pénzem nem is gondolkodnék rajta hiddel:) M5 ös jöhetne egyből de sajnos annyira nemvagyok jól anyagi helyzetben, hogy megtehessem.
2019. aug. 11. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 530 d van.


Azzal nincs baj hogy dízel mert a BMW nagyon jó dízelmotorokat csinál!


530 és 535 között alig van különbség mert ugyan az a motor van mind a kettőben... különbség csak annyi hogy az 535-ben kettő turbó van és nyilván több lóerő...


De hidd el nekem hogy közúton bőven elegendő az 530, 258 lóereje!

2019. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!