Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra K ezzel a motorral jó?

Opel Astra K ezzel a motorral jó?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy új Astrát, és az 1.4-es, turbós, 150 lóerős motort néztem ki bele. Jó, megbízható ez a motor? Ha most megrendelem, akkor már a dexos 1 Gen 2 motorolaj lesz benne, amikor kihozom a szalonból? Mert úgy tudom, ez az új motorolaj ehhez a motorhoz lett kifejlesztve...

2019. aug. 11. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem értelek .

Új autónál sok minden döntő szempont lehet , de az hogy milyen olaj van benne , az senkit nem érdekel.

2019. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Helló!

Siess a rendeléssel, mert nem sokáig lehet ezzel a motorral kérni. Igen, már jó ideje, évek óta dexos 1 gen 2 a turbós benzines K Astrák motorjára a gyártóművi előírás. Nem fognak nem belevaló olajat betölteni a gyárban.

Az első szériásokkal volt LSPI gond. Ezt új motorvezérlő szoftverrel és az új olajjal orvosolták. Amennyi tapasztalat van vele eddig, nem problémás motor.

Én annak idején tesztvezetésen ilyen motoros Astrát vezettem több alkalommal is. Kellemesen használható motor. Nyomatéka is már egész jó. Végül a sok autópályás út miatt dízelt választottam.

2019. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor megyek, megrendelem!
2019. aug. 11. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Szerintem jó kis autó, a maga kategóriájában. Én elégedett vagyok vele 1,5 év használat után is.
2019. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:O

Ez esetben mi értelme van ilyen kérdéseket feltenni?! Ezt soha nem fogom megérteni. Nyári szünet van és ennyire unatkozik?

2019. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdést édesapám tette fel, csak véletlenül az én fiókomon...
2019. aug. 12. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!