Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy a legegyszerűbb átmenni...

Hogy a legegyszerűbb átmenni a fekvőrendőrön, buckán ültetett autóval?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen taktikák, hogy először az első kerék egyikével hajtasz fel aztán a másik meg ha lehet oldalról kerülni?

2019. aug. 13. 03:37
 1/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Kb 45 Fokos szögben
2019. aug. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon lassan. Én egyébként egyenesen szoktam, számomra nincs nagyon jelentősége, hogy ferdén megyek-e, ha leér, leér
2019. aug. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Az a legegyszerűbb, ha nem ülteted az autót a használhatatlanság határáig.
2019. aug. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
Átlósan, egyesével menjenek át rajta a kerekek.
2019. aug. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a teljesen aszfaltig "lapított" fajta ültetésem van, csak egy minimális gyári ültetés ami a sport futóműhöz járt. De ezzel is teljesen lelassítok, amennyire csak tudok, hogy ne üssön, dobjon akkorát az autót. Átlózni nem szoktam, simán szemből megyek át rajta nagyon lassan, óvatosan.
2019. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Trélerrel.
2019. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes átmenni rajta, mert följelentenek hatósági személy gázolása és cserben hagyása vádjával.

/ezzel aztán elég sokáig lehet elidőzni a rács mögött/

Legjobb, ha megállsz előtte, és udvariasan megkéred, hogy szolgálatban ne fetrengjen az úttesten. Ha kell fölsegíted, leülteted a járdaszegélyre, és már mehetsz is tovább. :D

2019. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!